Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgabro

    tag

    válasz runner 125 #3816 üzenetére

    Köszi.

    Összeségében egyetértek veled. S80-at nagyobb anyagi kockázatnak vélem én is, csak a kifejezett kinézett példánnyal szemezek az állapota miatt.

    Valamint a családban volt is már egy hasonló szerkezet, bár az egy D5 volt, és szeretettel gondol rá mindenki (én dízelt nem szeretnék, de az első generációs s80-nal való szimpatizálás innen is eredhet).

    A linkelt s60 már nekem is régóta feltünt, hogy árulják. Nekem nem is az jutott róla eszembe, hogy valami baj lenne vele (persze ettől még lehet), hanem inkább az, hogy túl van árazva. Ami egy trükk is lehet a kereskedő részéről, ezzel alátámasztva a korához képest kevés futást, vagy épp az is lehet, hogy igenis bíznak az autóban, és csak ennyiért hajlandóak eladni (mert alkudozni már biztosan próbáltak rá).
    De hát én is csak találgatok. Mindenesetre meggyőződésem, hogy ebben az árkategóriában (2-2,5 millió) már sokan vesznek inkább 5-ös BMW-t, és nem "csak" egy 10 éves Volvo-t. Ezért is lesz az az autó még ott sokáig 2,2 millióért.

    Egyébként az s80 is drágának számít az első generációból 1,8-ért , hiszen ebből is szinte csak olcsóbbakat találni.

    #3817 FeRRaR: Ha őszinte akarok lenni, nincs szükségem AWD-re :) annak az autónak a fotókról tűnő állapota, és felszereltsége tetszik. Az ára viszont nem, azonban megtudnám arra is győzni magam úgy érzem (viszont akkor bele kell tolni a kocsi árába azonnal a tartalékot is, ami az első szerviz látogatásra van kiszámolgatva, így tényleg patika állapotban kell lenni, hogy legalább 2-3 hónapig elszaladgáljak vele úgy ahogy megvettem..) egyelőre most nincs másik s60 ami tetszene, bár várni tudok még ahogy írtam is.

    V70-ből a "vasaló" nem tetszik, csak az új. Annyit pedig nem szánok most autó cserére, mert azok csaknem a duplájáról indulnak, mint amit rászánnék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák