Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz gaborbol #3597 üzenetére

    Jogos kérdés. Pizo fórumos kolléga mikor segített, küldött nekem részletes leírást arról, hogy miként néz ki a V70-es és a 850-es Volvo abs-vezérlője. Szétszedéskor azonban mikor előtűnt a nyáklap, láttuk, hogy ez most vagy 850-esé vagy pedig Pizo kolléga cserélte fel a fényképek alatt a levélben a feliratot.
    Most dolgozom, nincsenek itt a fotók, de rákeresek neten és megnézem, hogy melyik való a v70-esbe, s összevetem, hogy most akkor melyik van benne valóban.
    Persze kérdés, hogy a 850-esé szabatos-e bele egyáltalán. Ha nem, akkor Pizo kolléga cserélte fel a képeket (ami mit sem von le értékes segítségéből).
    Ha viszont a 850-esé nem szabatos, akkor v70-es van benne, ez esetben nem tudom, hogy érdemes/kell-e kódolni?

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

  • Weareus

    addikt

    válasz gaborbol #3597 üzenetére

    Közben rájöttem, hogy hülye vagyok: megnéztem a levelezésben Pizo_S70 kolléga által küldött két nyáklap-fotót, (v70, 850) és összevetettem a neten lévőkkel, és biza nem Pizo kolléga hibázott, hanem az én v70-esemben egy 850-es Volvo vezérlője van.
    Akkor először is köszi a konstruktív kérdést, rávezetett a probléma lényegére :R
    Másodszor két megoldást látok:
    1. Venni egy új/használt v70-es vezérlőt (ez fájna nagyon)
    2. Használni ezzel, feltéve ha megfelelő fékerőt produkál majd a tárcsák/betétek cseréje után. Utóbbi esetben jönne szóba az autóval történő összekódolás, ha jól sejtem?

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák