Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    válasz Lizsó #2691 üzenetére

    Valamiért nagyon rettegek pedig attól az 1.6 HDI Peugeot motortól, ez már csak ilyen :B A gond inkább az, hogy alig van bézs belsővel rendelkező benzines (1.6-1.8) S40, ami eladó :( A fejegységet eszem ágában nem lenne cserélni, örülnék végre, hogy használhatom a beépített gyárit, nem kell állandóan leszednem az előlapot, eltenni valahova, majd vissza (és jellemzően mivel utólagos beépítés, ronda is szinte az összes autóban). Hangszórók cseréje nem gond (nem tudom, mennyire macerás cserélni mondjuk a magassugárzókat, a mély-közepek gondolom, 16 centisek. A gerinctámasz valóban a gerincnél van? Nekem a mostani autómban inkább a hátam alsó részénél, ami sokat nem ér...

    A megfizethető árú pesti szerviz elérhetőségét szívesen veszem :R A kuplung mennyire puha, illetve 45-46-os lábam van, azt olvastam pár helyen, hogy ez probléma lehet, mert a cipő teteje már beleérhet valami takarólemezbe :F A váltó gondolom, pontos és nem lötyög meg ilyesmi :) Mire érdemes vásárlásnál figyelni? Van jellemző típushibája az autónak, illetve részt vett-e visszahíváson?

Új hozzászólás Aktív témák