Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz Aramir #5449 üzenetére

    Tudod a poén az hogy ez nekem is eszembe jutott! :D Mármint hogy zárlatos lehet mert egyik pillanatról a másikra jött ez elő a shadow of colossusnál. Előtte még vígan játszottam vele a burnout 3-al úgy hogy rezgett és semmi gond nem volt! De tényleg csak akkor történik amikor megrezzen és vége is már írja is ki a gép hogy please insert dual shock 2 controller to port 1 utána megint megy minden a következő rezzenésig és így tovább! :D Viszont ha kikapcsolom a rezgést akkor megy rendesen. Nekem is volt már PS2-es gépem és én még ilyet nem is láttam eddig soha és nem is tapasztaltam. Komolyan mondom ha nem velem történne most ez el se hinném hogy ilyen létezik. Persze hogy biztosra menjek utána átdugtam a használtan vett szintén eredeti dual shock 2 controlleremet az 1-es portba úgy hogy menjen a rezgés és azzal semmi gond. A vicc tényleg az hogy ez az új joy-al történik mivel még a használtra azt mondanám hogy oké. :) Szerintem nem állok neki itthon bütykölni a joy-t mert ahhoz nem igazán értek és magamat ismerve abból nukleáris katasztrófa lenne ami olyan eredménnyel zárulna ha elkúrnám hogy felidegesíteném magam és géppel együtt repülne kifele az ablakon! :D Inkább a konzol stúdiós srácokra bízom a dolgot. ;) :R

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák