Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz Ganz-[HUN] #5403 üzenetére

    Èrtelek! ;) Tehát a lènyeg hogy többfèle módon többfèle programmal is el lehet indítani egy játèkot merevlemezzel szerelt PS2-őn. De van ami így se úgy se megy. :( Na ez az ami classic-on tènyleg nincs. A haveromnak fel van rá tève egy magyar evox menü ès van az opciók között egy olyan hogy játèk telepítèse/indítása HDD-ről. Nem kell semmi mást csinálni vele csak feltolni a vinyóra ami pár percet vesz igènybe aztán csak rá kell nyomni arra hogy játèk inditása. Mondjuk ez nekem is nagyon tetszik mert azon túl hogy egy hangja nincs játèk közben így mèg az olvasó èlettartamát is megnöveli akár èvekkel is mivel csak akkor megy amikor egy játèkot feltol rá. ;) De ez is meg fog szünni ha beletetette a nagyobb 500-as vinyót. Állat egy gèp lesz! :D ;) :R

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

  • horkovy24

    senior tag

    válasz Ganz-[HUN] #5403 üzenetére

    Múltkor írtad hogy játszottál az egyik Mortal Kombat játékkal azt hiszem az armageddont írtad. :) Én most a Deception-t tolom ezerrel nagyon rákattantam. :D Eddig beleőltem olyan 30 órát de meg is van az eredménye mivel a konquest módot teljesen kinyírtam olyan 15 óra alatt úgy hogy minden rejtett kulcsot összeszedtem és mindent megnyitottam amit csak lehetett. ;) A kriptában is az összes koporsó nyitva már és az összes karakter is megvan. Már csak az arcade módot nyomom folyamatosan hogy az összes karakternek meg legyenek az endingjei. ;) Nem semmi azért mennyi játékidő van ezekben a verekedős játékokban és még több lett volna ha neten nem néztem volna utána a rejtett ládáknak a konquest módban ugyanis vannak olyan ládák amik bizonyos napon és csak bizonyos időben jelennek meg. ;) Durva. :D Nekem ez a rész jobban tetszik mint az armageddon mert nekem az olyan mint egy összecsapott valami. Valamiért nekem nincs meg abban a Mortal feeling egyszerűen azt látom hogy belecsaptak minden karaktert azt toljad hülye gyerek! :D :R

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák