Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz LZs?! #8202 üzenetére

    Gondoltam írok egy gyors update-et arról, hogy a nagy örömködésben mi (nem) történt...

    Szóval a 24-i meghittség után 25-én indultunk Krakkóba. A terv reggelig az volt, hogy az Alfa-val megyünk...aztán szerénytelenül állíthatom, hogy volt egy pillanat az indulás napján, amikor belám állt az agyf@sz: érzem az eufóriát és elvileg minden OK, de nem akarom két országgal odébb kísérteni a szerencsémet.

    Szóval GT elrak, Focus-szal elindul...párom mellett alapból sem tudtam volna 'örömködni', de utolag a forgalom sem hagyta volna: tömött sorokban vonatoztunk a Tátrán át... Hazafelé pedig egy kisebb havazástól kísérve értünk ki Lengyelországból, és a lengyelek legalább annyira potensek a hókotrásban, mint mi...viszont a 'tótok' rendesen pucolják az utakat. #respect

    Cserében azért a Ford-dal megjártuk 1,5 tankból (5,5 l/100km, oda-kirándulgatás-vissza), és rá is fért már a kikormolás; ez a GT-vel egy tankolás oda, egy tankolás ott és egy rátankolás hazafelé koreográfia szerint ment volna...na, hát valamit valamiért.

    Valószínűleg a Alfa egyelőre megmarad 'honi' kirándulásokra; itthonra ugye van asszisztencia bárhonnan-bárhova trailer-rel.

    Vicces dolog ez: megvettem, hogy majd körbeélvezkedem vele a régiót; aztán a mindennapokban inkább nem használom, mert túl kényes és távolról sem praktikus; hosszútávokra pedig fenntartásokkal megbízható, így inkább arra sem használom. Marad a short-range cruising az agglomerációban, illetve a kiruccanások: Balaton, Tokaj, Szeged, Villány... F'yeah! :)

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák