Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz Ear001 #19056 üzenetére

    Hóóhóó :) Na álljunk csak meg egy kicsit.

    Magyarázd el kérlek mitől lenne lassabb… Szerinted gyorsabb OSX-en Photoshop ugyanazon a gépen, vagy bármilyen szoftver, ami létezik Windowsra is? Mutass már erre bizonyítékot kérlek.

    AppNap és a ventilátorok hangja: ez egy nagyon jó dolog, de én még olyat nem láttam hogy emiatt hangosabb egy iMac ha Windows fut rajta. Főleg a macbookoknál van jelentősége, mert többet tudja altatni a procit, ami jótékony hatással van az akkura. Egyetlen példát tudok elképzelni amikor halkabb: Futtatsz egy appot ami nem hajtja a procit, meg egy másikat ami viszont rendesen elkezdte pörgetni, emiatt hangosabb lett a gép kicsit. Ha átváltasz a kicsi terhelésűre, akkor az AppNap elkezdi elcsenni a procit a másiktól, és halkul a gép.

    Viszont azt remélem ti sem hiszitek el, hogy "alapjáraton", mindennapos alkalmazások (az esetek nag yrésze) mellett tudna bármit is halkítani a gépen az AppNap. Főképp azért nem tud, mert eleve a legalcsonyabb fordulaton járnak a ventik, ha meg valamitől elkezdenek pörögni, akkor annak oka van, és 99%-ban nem igen tud beleszólni az AppNap, hiszen dolgozunk rajta, azért hajtjuk a gépet mert kell.

    Ettől függetlenül mégegyszer: jó dolognak tartom, én is felhozom példának Windows usereknek, de azt ne mondjuk már hogy egy ASZTALI gépnél akkora mértékű előnyt ad ez nektek, hogy lassabb és hangosabb a gép ha Windowst használtok rajta :)

Új hozzászólás Aktív témák