Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz _Karesz_ #19862 üzenetére

    Én semmilyen eltérést nem tapasztaltam soha windows és osx között, ugyanolyan hw-t alapul véve. Talán az utóbbi pár évben erősödött annyit a hw igénye, hogy már egy jobb fajta hdd estén is szenvedős vele a dolog, és könyörög az ssd-ért. De ez szerintem a windows-ra is igaz. Továbbá tapasztalatból mondom, hogy ez az igény már egy sshd-vel is kielégíthető, ha éppen valakinek ahhoz van gusztusa.

    Lehet hogy off, de kis tapasztalat gaming/3D ügyben: OSX-en a béka segge alatt van a dolog, csak opengl érhető el, abból sem a legújabb. Ha összehasonlítási alapnak feltételezünk egy olyan ideális játékot, amit korrekt módon írtak meg windowsra (directx vagy opengl alapra) és osx-re is (opengl alapra), akkor biztosan windowson kapsz nagyobb fps-t. De azt gondolom, hogy hc gamer úgysem osx-en fog játszani, ha meg nagyon akar, akkor ott a dual boot. Casualkodni meg lehet jól osx-en is, akár régi GPU-kkal is. Én egy 2009-es HD4850-el szerelt imacen wow-ozok, diablo3-azok, AC sorozatot tolom elégedetten, persze nincs maxon semmi, és tisztában vagyok vele hogy kicsit fentebb húzhatnám a dolgokat ha átbootolnék windowsba, de annyit nem ér az egész, jó így is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák