Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz Allbundy #260 üzenetére

    Engem tényleg nem zavar az az 1 mp-ig tartó GSMF logó képernyő de köszi hogy ránéztél a többiek végett.

    Boxolás menetét, tegnap elkezdtem átnézni és legalább az alapokat sikerült átvennem egy gyors teszt erejéig pl boxpanel előcsalogatása, értékek állítgatása, elfogadása.
    Limiter, tolatás nálam alap a ligás múlt végett.
    Megnézem majd az automata boxot mit takar mert rF alatt tudott meglepetést okozni az Ai.
    Na meg hiányzik még a benzin szint beállítás rész hogy annyit vagy annyival többet tankol szóval lesz még pár köröm a boxba.
    Előre beállított boxtaktika menüt láttam és jó dolog csak szeretném tudni a manuális működését is megismerni a nem várt események végett.
    Huplikat nem úgy értettem hogy szinte lehetetlen végigmenni a pályán hanem vannak pályák ahol egy-két ponton az autó felfüggesztése végett nem árt vigyázni ami nekem pl bejön.

    Köszi az infókat!

    Tegnap rájöttem végre hogy működik a menüben beállított LCDmenu gomb is csak nézetett kell váltanom hozzá. :DDD

    (#261) SamuraiKenji

    Jó idők.

    (#262) b-type

    Tegnap nem volt közös körözgetés, gondolom a PH Wtcc-s futamon végett.
    (mondjuk egy PH Wtcc néven futó liga már kinőtte magát innen, igaz rFactor favorizálják.)
    Értelek és a képen jól látni a gumik közti idő különbséget de kb pár kört futva progi nélkül is láthatja a játékos melyik lesz a nyerő. Nálam inkább az egyéb adatok és autó beállításainak összhangba hozása nem megy. Tudom vannak kézi könyvek ehhez a progihoz is ill. a rengeteg beállítási segédlet.
    Épp ezért tetszik ez a mod a minimál állítgatási lehetőségével mert így nem tudom annyira elcseszni de majd kitapasztalom mit miért állítgatok. :)

Új hozzászólás Aktív témák