Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz FіkuszKukіsz #92770 üzenetére

    Szerintem nem hiába távolították el mindkét áruházból. Vérnyomásmérés a villantóval? Ez szerintem átverés.

    Lehet, nem értek hozzá, de nem attól átverés valami, hogy nincs az appáruházakban. Nekem van pár appom, ami nem onnan van. Valami SIP program is, ami párezres tétel volt 6 éveé s azóta kikerült a Googleplay-ből. Például az SZRT appja sincs a Playben, pedig az is hivatalos és nekik sem kell átverni senkit, anélkül is van nyereségük.

    Anno olvastam ezekről a flash érzékelős sw-ekről is meg arról is, mi okból kerülnek ki az appboltból egyes appok. De főleg arról olvastam sokat, hogy mindenkit és mindent figyelnek a kínaiak! :DD Hű....piszok érdekes életük lehet nekik. ;]

    Ja jut eszembe, a karantén check app sem Googleplayról származott, legalábbis nem onnan szedtük le.

    (#92780) radi8tor

    Majd elolvasom az összefoglalóját valamelyik oldalon.

    Az azért nem ugyanaz az élményt, mint a vezírt látni, ahogy a népéhez intézi bölcs és óvó igaz szavait. :R 'sten áldja meg minden lépésit neki.

    Erről ugrik be, tényleg sokan reménykednek benne, hogy a Pfizernek mindig vannak váratlan mellékhatásai? ;] Mer'haigen, akkor szegény nyugdíjas papáknak nem csoda, ha így tavasszal mehetnékje támad....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák