Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elektrosokk

    addikt

    válasz Parci #51028 üzenetére

    Régen én sem szedtem vitaminokat csak úgy hébe hóba. Volt 1-2 problémám ls amikor kijött a Gal multi akkor viszont rendesen bevásároltam sok-sok egyébbel együtt, a vitaminsokk első napjaiban jobb közérzet és hangulat meggyőzött róla hogy valami biztosan hiányzott. Rájöttem arra is hogy nem csak a vitaminok hoznak megoldást, de szükségesek, és ha már költök valamire akkor az legyen jó minőségű.( A magnéziumot szinte mindig pótolni kell, folyamatosan ürül, ha stresszel, vagy eszel bizonyos dolgokat, pl fitinsav. )

    táplálkozás terén is változtattam, súlyproblémáim ugyan nem voltak, de azt hittem bármit és bármennyit megehetek mivel sportolok. Év elején még ott tartottam hogy reggeli nélkül ha nem tudtam ebédelni melóban már 13 óra körül szédelegtem és nagyon gyengének éreztem magam... Most ott tartok hogy múlt héten volt az első 48 órás böjtöm. :) Sokkal erősebb vagyok, élesebb fejben, és ha nem eszem 10 órán keresztűl az sem visel meg, sőt. Szóval nálam a vitaminok is a tudatos életvitel részét képezik.

    "Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

Új hozzászólás Aktív témák