Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz BalanceR #111085 üzenetére

    A 111018 az gyakorlatilag megint a te félreértelmezésedről tesz tanúbizonyságot, hogy egyáltalán miről szól az adat, a 111029-re meg vettem a lapot, reagáltam is rá, de úgy néz ki, hogy azt sem sikerült értelmezned. Az előbb linkelt 111046-os kommented meg teljesen egyértelművé teszi, hogy te másról vitatkoztál, mert nem értetted amit én vagy dantre írtam. Szánalmas.

    "Ez meglepő? Vagy a vakcinák negatív hatására utalna?
    Akit beoltottak 6-8 hónapja, azok valamiért anno prioritást élveztek ( veszélyeztetett volt a legyengült immun, vagy a kora miatt...) = könnyen fertőződnek + ők még abban a hitben vannak, hogy teljes a védettségük, vidáman kontaktálnak , mennek közösségbe = több esély a fertőződésre."
    Ezt lehet teljesen más szemszögből is nézni: Akiket 6-8 hónapja oltottak, azok lehetnek idősek, veszélyeztetettek, nem sokat járnak közösségbe, rettegők, akik gázmaszkban mennek a 3. oltásra, kevesebbet kontaktálnak teljes lazítás mellett, mint azok, akik tesznek az oltásra magasról, stb. és mégis magasabb arányban fertőződnek. Akkor mi van? Tudod ezt konkrét számadatokkal igazolni? Nem. Feltevések.

    A "jobb később mint soha Haleluja" kommentedre megemlíteném, hogy kb. 3-szor írtam már ezt le korábban, de erről beszélek, te nem olvasol, csak szórod a baromságot...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák