Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz Parci #78128 üzenetére

    Azert az angolok nagyon lazara vettek a figurat decemberben is. Januar elso heti csucs fertozeskor a 7 napos fertozes atlaga 890 fo/1 millio volt, ugyanebben az idoszakban Mo 163, Nemetorszag 223 volt.

    Az angoloknak siekrult ezt letolni mostanra 404-re, Mo-n 116, Nemetorszagban 141. Szoval nem tudom mi az a nagy megszoritas, ami az angoloknal van, de olyan nagy hatasa nincs. Ilyen szamok mellett panikolhatnak is, viszont nekunk tulzottan nagy panikra nincs okunk.

    Szerintem a magyar megszoritasi szint teljesen rendben van, esetleg azon az este 8 oran valtoztathatnanak, de a nemet szigor az felesleges. A nemet media nem is nagyon mutat osszehasonlitast kevesbe szigoru orszagokrol. Az egyetlen amit mostanaban lattam, az egy fizetos cikk a welt.de-n, ami pont azt mutatta volna be, hogy kevesebb lezarassal is lehet normalis fertozottszamot elerni. Csak ugye ezt azert nem prezentaljak a nepnek, mert akkor meg tobben kerdeznek, hogy akkor miert is a nagy lezaras?

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák