Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Rive #40642 üzenetére

    A legszomorúbb hogy évek óta elvileg vannak erre programok, tanárok és diákok kompetenciájának fejlesztésére egyaránt.

    Keresztlányom (mint minden másik diák a suliban) már 8 éve megkapta pendriveon a teljes interaktív tábla programcsomagot (igen, azt amit az iskola kapott hogy a saját eszközein demonstráljon vele), csináljanak vele amit akarnak otthon a gépen, mert az iskolában biztos nem lesz használva.

    Hozzáteszem: náluk is milliókért felrakták a sok projektort meg jófajta számítógépet a termekbe, csak minden szinten (KLIK vagy mi volt akkor, önkormányzat, igazgató, tanári kar, diákok) ****tak bele, projekt kipipálva, pénzek kifizetve, senki nem nézi hogy akár hasznos is lehetett volna.

    De csak az idei évet nézve: képtelen vagyok elhinni hogy az akaraton kívül bármi is hiányzott volna az elmúlt háromnegyed évben, hogy felkészüljünk az őszre oktatás terén.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák