Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz _Atesz #104833 üzenetére

    "Ha a vizsgálatok pozitív eredménnyel zárulnak, az ivermectint a fertőzés korai szakaszában, enyhébb Covid-panaszok esetén fogja majd ajánlani az orvos, ugyanúgy, mint most a favipiravirt." A két gyógyszer lényegében ugyanaz, nem a megelőzésre lettek kitalálva. Arra csak a vakcina alkalmas. Ezt a vérrög dolgot meg hagyjuk már, a fogamzásgátlók ebben a tekintetben sokkal veszélyesebbek, na meg nem oltunk be olyan beteget, aki trombofíliában szenved. Egyébként meg minden vakcina vagy gyógyszer kísérleti az elején, hiszen ha a 3 fázisú vizsgálatok után sem adnák az embereknek, hogyan tudnánk meg a teljes hatékonyságát? Na mindegy, én úgy érzem jelen pillanatban kiszállok ebből a topikból, ahogy mindegyikből eddig (kivéve az Ázsiába szakadtam-ból), csináljon mindenki azt amit akar, belefáradtam ezekbe a "hiteles" információkba, pláne hogy még meg is magyarázzam a nagy semmiért a félinformációk ellenkezőjét, hiszen úgysincs semmi értelme, aki a fejébe vette hogy chipet ültetnek bele, ha fiú volt előtte akkor lány lesz, azzal úgysem lehet megértetni az ellenkezőjét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák