Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz HellGreg #100809 üzenetére

    Ez jó hír. Lehet tudni hogy mire épülő fejlesztések ezek (hagyományos vagy vektoros), illetve hogy hogy haladnak vele? Engem totál elkerültek ezzel kapcsolatban a hírek, pedig izgalmas, elvégre Karikó néni sem mexikói, ügyesek vagyunk mi...

    Arra nagyon kíváncsi leszek majd hogy ha elkészül és alkalmazzuk hogy fogja befolyásolni az utazásokat... remélhetőleg ez a vakcinaútleveles dolog megszűnik addigra, de ha nem sikerülne kíváncsi vagyok mi lesz.

    #100819 bod101: Jól tudod, elég régóta foglalkozik vele (első szabadalma talán 2004-es?) és lebomlik pár nap után, de kvázi ez az első vakcina ahol használva van ez a megoldás - oké hogy december óta oltanak vele (+a tesztelési fázisok hónapjai), de ez nem ugyanaz mint amikor évekig tesztelve van, ez tényleg szó szerint az mRNS-ek első generációja.

    Most próbálnak több mRNS vakcinával oltott személynél kapcsolatot keresni az oltás után felmerülő szívizomgyulladás miatt Amerikában és Izraelben, ha találnak akkor máris van egy mellékhatása... ami nyílván nem baj mert a másikaknak is van. De most attól hogy jelenleg nincs vele baj és felbomlik pár nap után okozhat bármit hosszútávon, ezt nem szabad elvetni egyáltalán.

    Karikó Katalinnak amúgy tényleg iszonyat nagy pacsi, apám az első Pfizer után 3 héttel kapta el ezt a szart és köhögéssel meg rossz közérzettel átment rajta. Semmi egyéb, röntgen alapján a tüdeje is okés, kutya baja. Én is beadatnám magamnak, akármennyire negatívnak is tűnök most...

    #100812 dr.bubo: Hogy érzed magad, volt bármiféle panaszod az első napokban? Én pénteken kapom a Zenekart, az lesz a reggeli kávé+tüske. ;]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák