Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Viszlát #125182 üzenetére

    Miért szerinted mik voltak 2015-ben? Annyira voltak topcsapat, mint most a Milan. Egy nagynevű klub tele középszerű játékosokkal, akik jó része később még egy random PL középcsapat kezdőjébe sem volt elég jó. Tavaly mentek itt a nagy power rankingelések és néhány kivételtől eltekintve legtöbben még a Sevilla mögé is sorolták őket (talán nem is alaptalanul).

    Legfeljebb azok akarták a fejét akik most is telesírják az internetet, hogy mekkora kókler ez a klopp hogy nem igazolt senkit, van belőlük elég sajnos. De a szakmában egy pillanatig sem fordult meg annak gyanúja, hogy ne állnának mögötte maximálisan. Nemzetközi kupában meg döntőtől előbb sosem esett ki sehonnan amióta itt van, Hoffenheimet meg tükörsimán kiverte a play-offban :)

    Szerintem nem "csak" okoskodni lehet, ha van amivel meg is tudod védeni az álláspontodat, legfeljebb tévedsz. Emerynél is kaptam az ívet, miután fél év után le mertem írni, hogy nem látszik rajta az elképzelés legapróbb szikrája sem, ahogyan azóta sem látszik. Csak elmondtam a véleményemet és hogy mi alapján gondolom hogy így van, aztán simán tévedhetek nyilván. De ha nem ildomos ilyesmiről beszélni, mert minden ilyen csak okoskodás, akkor akár be is lehet hinteni sóval a topikot, hacsak nem arra akarunk recskázni mindig, hogy a kóler neymár vajon visszasunnyogja-e magát az ex klubjába ahonnan azért ment el hogy egy egyszemélyes futball brand lehessen, a világ legjobbja..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák