Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • uatu

    csendes tag

    Üdv!

    Én a CM Storm Sirus 5.1-gyel szemezek már egy ideje. A külföldi tesztoldalakon dicsérik.
    Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban? Hangzás? Tartósság?
    Főleg filmezésre, kicsit játékra kellene.
    Valaki?

  • uatu

    csendes tag

    Üdv!
    A legutóbbi kérdésemre senki nem válaszolt... :(

    Szóval szerintetek:
    CM Storm Sirus
    http://www.kitguru.net/site-news/highlights2/zardon/cm-storm-sirus-5-1-headset-review/all/1/

    vagy:

    Turtle beach Z6A
    http://www.kitguru.net/site-news/highlights/henry-butt/turtle-beach-ear-force-z6a-5-1-headset-review/all/1/

    Filmre és játékra kellene, hogy ha a párom tanul, akkor ne zavarjam. Ha zenét hallgatok, az nem probléma, szóval azt nyugodtan hallgatok az Edifier-emen.
    Az előbbivel volt már valakinek tapasztalata? :F

    [ Szerkesztve ]

  • uatu

    csendes tag

    Ha azt nézem, hogy a Turtle csak házhozszállítással van, akkor kb ugyanannyiba jön ki a kettő.
    Normális hangkártyám már úgyis van (Asus Xonar DX), szóval az nem akadály.
    Bárcsak lenne olyan hely, ahol ki tudnám próbálni őket. :W
    Csak tényleg nem olvastam még egyikről se releváns véleményt... csak tesztoldalakat, azok alapján meg nem igazán tudok dönteni. :F
    Ezért keresek valaki olyat, akinek volt már szerencséje valamelyikhez.
    Már ott tartok, hogy a végén a szín fog dönteni... :Y

  • uatu

    csendes tag

    válasz kimpepevok #3903 üzenetére

    Üdv!

    Én végül a Sirus mellett döntöttem. tegnap jött meg, egy este tapasztalata alapján nem bántam meg. A Turtle-ről olvastam, hogy talán kicsit gyenge a basszusa, de nálam a végső fő ellenérv a hangerő szabályozója volt: nem tetszett, hogy annyira rövid a kábel a füles és a hangerőszabályzó között, hogy az folyton ott lóg, vagy magadra kell csíptetni. (pont mint a fentebb linkelt Saitek)
    A Sirusnál kb 1m van a füles és a szabályzó között, ami egy szerintem egész esztétikusra sikerült asztali darab, és nem csíptetős. Valamint brutál jók a kábelei. rendesen beharisnyázott vastag vezetékek.
    Pl a Sennheiserrel nekem az a legnagyobb bajom, hogy nagyon jó a hangzása a HD füleseiknek. A nem HD tipusok viszont semmivel sem jobbak mint az átlag, és ahhoz képest túl vannak árazva, szerintem.Ráadásul nagyon nem tartós darabok. Viszonylag hamar lesznek kontaktosak. Ezért nekem az utazásra használt fülesem cserélhető kábeles. Több Sennheiser után.

    Én is ódzkodtam attól, hogy egy olyan gyártó termékét vegyem meg, aki teljesen új az audió téren, de ismétlem nem bántam meg.
    Amit még tudok esetleg még, bár már ez egy kicsit drágább példány az a Tritton:
    http://pcgear.hu/index.php?page=shop.product_details&option=com_virtuemart&Itemid=6&vmcchk=1&Itemid=6&flypage=flypage.tpl&category_id=68&product_id=10010
    Én ennyit most nem szántam rá.

    A Roccat nekem viszont komoly csalódás volt. Már amikor megláttam nem kicsit volt gagyi hatása. Aztán volt szerencsém kipróbálni is. Nem jött be. Ha csak a térhatást veszed figyelembe nem rossz, de az össz hangzása pl. egy filmnél borzalmas. Ráadásul a pánt része ritka kényelmetlen tud lenni.

Új hozzászólás Aktív témák