Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TIT

    veterán

    válasz Forza_JUVE #3229 üzenetére

    Szia!
    Mélye nagyon jó-többen írták árgépen,hogy olyan mintha mélynyomó lenne benne-magas is elég jó,kényelmes fejpántnál is van szivacs.
    Zárt rendszerű,elég jól hangszigetel de azért valami beszűrődik de nem vészes.
    Néha a zártsága miatt néha kicsit levegőtlen a fülnek de sztem az ekkora fülesnél előfordul.
    Fülemhez pont nem ér a szivacspárna úgyhogy pont jó,kényelmes,azért pár óra után nem árt kicsit levenni :) A hs 1000 testvére van ami usb-s is de a tesztekben 1 csillaggal jobb lett a fatality.
    Azt a geniust én is néztem de tesztekben jobb volt a creative és árgépen is csak jókat írnak róla(geniust árgépen is lehúzzák)+ahol vettem 2 év garival(valahol csak 1 év)ott is azt mondták ez a legjobb kategórájában.
    Nézd meg árgépen minden tipusnál a teszteket és a fatality a legjobb.
    Összsségében nagyon jó telt hangzása van kegyetlen,tiszta méllyel(asszem pont a geniusra írták,hogy torzít a mély de már nem tudom melyikre annyit néztem :) ,asszem a hs03ra.
    Úgyhogy ha nincs nagy elvárásod ez bőven megteszi szerintem.Valakinek árgépen Logitech volt valamelyik és ez sokkal jobb volt,sőt még a hs 600-nál is de gondolom az kissebb kategória.Táska nem volt benne ami elvileg benne kéne legyen,legalábbis youtube szerint.
    Bocs a regényért csak 2 napig én is tanácstalanul keresgéltem nem sok segítséggel.
    Ja microfonra nem panaszkodtak a heverok,ami előtte volt 700.-os kínai arra viszont igen :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák