Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • béla12

    tag

    válasz totem555 #1 üzenetére

    Mekkora a ház? Megfelelő-e a szellőzés bent? Ha midi torony, ugye nincs betuszkolva egy aranyos (boltban kapható) számgép asztalba? Mert ha az asztal a dobozos fajta, akkor ne csodálkozz. Késöbb írtad, hogy a táp 300W-os. Nekem kevésnek tűnik. Mikor megvettem a nforce2-t, az autómatikus tápcserét jelentett. (400W) A régi 300W-al el sem indult. Ezt úgy tudod kipróbálni, hogy csak a legminimálisabb szinten rakod össze a gépet.(alaplap, proci, ram, 1 winyo, 1 cd rom, vga kártya, a monitor is külön tápról) Ha így már tovább bírja, akkor tutira a táp gyenge. Nézd meg a winyo jumper beállításait is, a WD érzékeny erre. Esetleg nincs 1 mobil rack is a gépben? Mert ha van, és egy ide csatornán van a WD-vel, akkor ott a bibi. A ramok kompatibilisek az alaplappal? A nforce2 hárklis a ramokra. Az ASUS-nál csak kb. 8-10 féle modult fogad el, a többivel halál. Van elég hely a vga kártya körül, tud rendesen hülni? Hát így elsőre ennyi. Ha valami betalált a tippjeim közül, akkor a pénzt kérlek utald egy állatmenhely számlájára.

    Feltelepítettem a Win '98-at. Most cserélem a Reset gombot... elkopott...

  • béla12

    tag

    Még 1 kérdés. Ez a deszka melyik fajta nforce? A full-os vagy a butított. Mert, ha a ''gagyibb'' akkor érdemes ránézni az integrált hang lelkivilágára is. Kérdés persze, hogy milyen zörgetőt használsz. Mert azt még nem írtad le. Valamint, hogy a biosban mik az ide vonatkozó beállítások.

    Feltelepítettem a Win '98-at. Most cserélem a Reset gombot... elkopott...

Aktív témák