Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    =======================================================
    felhozom, a temat, bar nem pont cd-iro, es nem is 80 eres lenne a kabel
    =======================================================

    tehat elegem van a 80 eres kabelekbol, mivel 2 ev alatt (vegy mikor jottek be) legalabb 3-at hasznaltam el
    megtornek, vagy nem tudom, de mar megint haldoklik mindketto a gepemben - hol a hdd-t, hol a cd-t nem latja a rendszer boot-kor
    ennek oka tobbek kozt az is, hogy surun szedem le a hdd-t, de ez akkor is sok nekem
    kerdesem az lenne, hogy mibol tudja az alaplap, hogy en nem 80, hanem 40 eres kabelt hasznalok?
    ugyanis azt akarok hasznalni, mivel ezekben tobb a bizalmam, hisz van olyan darab, ami mar tobb mint 5 eve szolgal, s arrol is rendszeresen rangatom le az eszkozt
    az kulonosebben nem hatmeg, hogy ezzel (elvileg) csak ata66-om lesz (bar ha a gep nem tudja, hogy kevesebb er fut a kabelben, ugyanugy lesz ata100), hiszen egyreszt az a 66MBps is sok egy hdd sebessegehez kepest, masreszt ha a hengeres ide kabelek mennek ata100(133)-kent, akkor valahol ugy hiszem, hogy az a 40 arnyekolo er nem sokat szamit

    kerdes tehat, hogy hogyan verjem at a rendszert, hogy elhiggye nekem: az ott 80 eres szalagkabel

    (nem, nem veszek sata-s alaplapot, nem fogok rack-et hasznalni)

Új hozzászólás Aktív témák