Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz hamyka #81 üzenetére

    (Bocsesz, de ezt már nem tudtam hozzá menteni az előzőhöz lejárt az idő limitem)

    ui: Így legalább más is jobban lássa hogy milyen is ez a mobil net, mert szerintem sokan beleugranak és nem ér semmit, ez legalább ér valamit....

    Szeptember 3.-áig lehet akciósan megvenni hogy 2 hónapig 990ft/hó aztán 8090 ft..... tudom soknak tűnik az ára, torrentezni is szerintem csak épp ésszel, meg a youtube,

    A hipernetröl ezt írják:

    Korlátlan e-mail és böngészés szolgáltatás belföldön

    A korlátlan e-mail és böngészés szolgáltatáson felül az egyéb forgalomtípusokra használható, havidíjba foglalt belföldi adatforgalmi keret

    De!!

    ha valaki ki tudná nekem kb számolni hogy:

    Netes rádiómenyit ehet meg, sáv szélesség ill hogy percenként hány megát eszik meg jó lenne ha valaki ki tudná nekem számítani, ill a youtube/facebook/skype menyit ehetnek meg

    Jó lenne egy ilyen program hogy az adott program menyit eszik meg :D

    Vagy esetleg van ez a Mb alapú feltöltőkártyás is:

    Ára: 9990 Ft (ebből a kezdő egyenleg értéke: 3000 ft)

    Hipernet Praktikum a csomag neve

    5ft/Mb

    ha még olcsóbban szeretnél vele netezni akkor:

    1 GB 2 999 Ft
    5 GB 5 999 Ft

    és 45 napig használhatod fel

    na ezzel meg pláne óvatosan a torrentezéssel, van valakinek ilyenje? leírná a tapasztalatait? érdekelne.... az ügyintéző azt mondta hogy ez a csomag eléri a hipernet csomag sebbeségét....

    Ebbe ugye az a jó hogy nincs se hűség se csekk hanem feltöltő kártyás....

    hát nem tudom szerintetek?

    Vegyes érzelmeim vannak ezzel a csomaggal is

    Még valami!!

    A hipernet praktikumra vissza térve:
    Forgalmi díj
    A forgalmi díj mérése belföldi használat esetén 0,01 MB-os egységekben történik.

    [ Szerkesztve ]

    Comodó új távlatok...........

Aktív témák