Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasza08

    őstag

    Sziasztok!
    Megkaptam a Samsung 55 Q6FN.
    Az első benyomásom az volt, hogy uhhhh. :Y A második is. Nagyon nagy a fényereje, gyönyörűek a színek. Imádom a távirányítót. Jók a feketék. De. Bár ne lenne de.
    Egyszerűen nem tudom nem észrevenni, hogy a TV képe akadozik. Játék közben nem annyira megfigyelhető, TV-zésnél is hagyján, de filmnél nagyon durva elmosódások vannak. Néztem YouTube-on ilyen TV motion Test videókat, nem tudom ez mérvadó-e. Próbáltam minden gyári beállítást (Motion Plus, HDR+, Local Dimming) kikapcsolni, bekapcsolni, felváltva, de nem lett sokkal jobb. Komolyan mondom, hogy a 3 éves LG 49LF634V-m sokkal folyamatosabb képet produkál, pedig az egy belépőkategóriás TV volt akkor is.
    14 napon belül vagyok, gondolkodom, hogy visszavigyem-e. 260-ért vettem.
    A gondom, hogy nem tudom mit vegyek helyette. Azt olvasom, hogy a Sony képe szép és folyamatos, de az Android borzasztóvá teszi a használatát. Ha kitoldom 300-ra, mit ajánlanátok? 55-nél nem szeretnék kisebbet, nagyobb lehet.
    Ja, és még valami eszembe jutott. Lehet, hogy én vagyok béna a beállításokkal, mert a rting.com-on overall 8 pontot kapott, a motion 8.4 pont, szóval ennek elvileg jónak kéne lennie. :F Vagy hibásat kaptam?

    (#39458) Pandaboy Úgy van, ahogy a kolléga mondja. A kijelölt díjcsomagban annyi, ami valószínűleg Mobil XXL + Korlátlan Net (14-20e/hó, attól függ van-e otthonid), minél nagyobb a csomag, annál nagyobb a kedvezmény, annál olcsóbb a készülék. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Kasza08

    őstag

    válasz ΞΔGLΞ #39470 üzenetére

    Köszönöm!
    Vagy addig piszkáltam, vagy letöltött valami frissítést, de már jobb lett :) Most viszont sötét képnél látszik 6-7 világosabb folt. Majd csinálok róla képet este, amikor jobban látszik. Lehet, hogy be kellett járatódnia :F

Új hozzászólás Aktív témák