Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • capulet75

    addikt

    válasz TechN7ne #48495 üzenetére

    Te: "Felraktam a Tannoy után ugyan azokat a zenéket ,munkáimat elindítva nincs nagy különbség ,Tannoy mélyei és magasai picit erősebbek voltak ,viszont ennek van közepe és egyenletesebb hangzást add ,így zenei munkára biztosan alkalmasabb a Mackie ,általános felhasználásra (zene hallgatás/filmezés/játék) jobb a Tannoy ,viszont el kell sajnos viselni a gyengeségeit (búgás/pukkanás/veszélyes gyári tápegység).
    Mackie nek semmi búgása ,kikapcsolásnál nincs pukkanás ,hátul akusztika segítő kapcsoló is rendelkezésre áll ,hogy helyileg a helységben hol helyezkedik el a hangfal ,annak megfelelően be lehet állítani.
    Zene készítésre jobban jártam vele ,ennek ellenére sajnálom a Tannoy okat de nem mertem bevállalni az említett gyengeségeit ,minőségibb összeszerelés hozzáképest a Mackie MR524.
    "

    Még mindig te: "Bocsánat a dupláért ,de időközben állítgattam hátul az új Mackiet ,
    Ezzel a beállítással ugyan arra a szintre tudtam hozni a hangzását mint a Tannoy -nak volt! :K
    Jó minőségű zenéknél teljesen ugyan azt adja mint az 502-es pár ,ahol vannak hibák (zenékben) ott már nem ,ami nekem nagyon jól jön mert így hallom a hibákat amik javítandók.
    "

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Új hozzászólás Aktív témák