Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oliwwer

    aktív tag

    válasz AngerFîsT #36603 üzenetére

    Nekem a new típus van, kb 5 napja jött meg. Valóban fennáll nálam is ez a jelenség, de nem nagyon zavaró. Én kb 50 centire ülök tőlük, hallom amikor az erősítő oldali hangszóró kiadja ezt a hangot.

    Egy folytonos, viszonylag magas hangot ad ki, magas hangú búgás végülis. De tényleg annyi hogy arrébb rakod és kész. Én betanultam hogy melyik hangerőn csinálja és nem rakom oda. :D

    Kicsit kellemetlen, meg a gondolat, hogy zsír új hangcucc és tipushibával adják ki, de nekem ezért a piszok jó hangminőségért megéri. Én nem gondoltam volna hogy 38 ezerből ilyen jó hanguccot tudok venni. Telt hangok, éles magas, nagyon szép mély (tiszta, nem az a dübörgő), tényleg úgy szól, ahogy az előadó megírta. Én meg vagyok vele elégedve, örülök, hogy nem a kürbist vettem. Rengeteg olyan hangot találok 320kb/s meg flac zenékben, de még fhd youtube minőségű zenékben is, amit eddig soha nem vettem észre.

    Csak akkor hallod, amikor nem használod, tehát áll. Ha zenét hallgatsz, halkan is, akkor nem hallani. De tényleg annyi hogy arrébbnyomod és kész.

    [ Szerkesztve ]

  • Zoley3

    tag

    válasz AngerFîsT #36603 üzenetére

    Szia.

    Hát én már több mint 1 éve vettem magamnak (a nappaliba filmezni), akkor már csak a New változatot tolták, 2 havernak is rendeltünk azórta és mind a újat kaptuk ;)

    Annyit hozzá teszek az egészhez, hogy én is ki nem állhatom ha valami alapállásban zajos, főleg ha nem szól semmi éppen...mondanom sem kell volt SAL Active 20-asom, nah hát az volt ám igazán zajos alapból :DDD

    De a 6C szerintem messze nem zavaró annyira, főleg úgy hogy párat tovább nyomok és nem is hallani, és zene vagy film alatt is kb 1m-ről nem is észrevehető ;)

    Mindjárt próbálok neked felvenni a zajról kis ízelítőt ;)

    [ Szerkesztve ]

    Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Új hozzászólás Aktív témák