Hirdetés

Aktív témák

  • zozo_srac

    csendes tag

    na tehát a következőről van szó:

    a sulinkban van egy 110V-os ''sulirádió'' rendszer, ami ugyebár úgy néz ki, hogy van egy picit stúdió, 1 dvd-vel, 1 mikrofonnal, és egy ősrégi 110V-os erősítővel, ami egyben vagy a mixerrel, és nincs(!) rajta sima DIN vagy jack kimenet, csak 110V, ami ugye megy hálózaton tovább, és a suli termeiben köt ki a hangszórókon.

    A probléma csak ott van, hogy én szeretném hallani a kimenő, összemixelt jelet valami fejhallgatón (ez azért néha nem árt :D ), csak hát ugye nincs az erősítőn kiement, klön mixerre és egyéb drága kütyükre meg nincs lóvé.... tehát a kérdés, hogy van-e ré valami olcsó ''sufnituning'' módszer, hogy én a 110V-os jelből valahogy egy sima 3 1/2-es jack-es fejhallagóval is ''fogható'' jelet csináljak? Megoldható-e valahogy esetleg úgy, hogy a 110V-os hangszóróból a trafó mögülről kivegyem a jelet valahogy (az akkor most váltóáram, nem?), és valamit azzal csináljak? vagy mi legyen? a kulcsszavak: olcsóság, gyorsaság, 1szerűség.

    na hardverzsenik, feldtam a leckét, mi? :D szóval nagyon köszi előre is mindenkinek, aki használható 5letet tálal, de annak is, aki csak leugat, hogy milyen hüle vagyok :D

    ''Der Mensch is eine Krankheit für die Welt. Und wir ... bringen die Heilung.''

Aktív témák