Hirdetés

Végleg befellegzett a Vampire: The Masquerade – Bloodhuntnak

Már régóta nem kapott frissítést a játék, a szervereket jövő évben végleg leállítják.

Hirdetés

A Sharkmob 2022. tavaszán hozta el nekünk a Vampire: The Masquarade Bloodhunt című alkotást, amely egy ingyenes vámpíros battle royale-nak készült. Mondhatni az érdeklődés nem volt túl nagy a játék iránt, így 2023-ban a cég bejelentette hogy nem kap több tartalmi frissítést a program, viszont továbbra is bárki kipróbálhatja azt PC-n és PlayStation 5-ön is (A mi tesztünk ide kattintva olvasható). Meglepő módon egészen sokáig húzta a projekt, ugyanis csak most jött a bejelentés, hogy 2026. április 28-tól végleg leállnak a szerverek, onnantól nem hozzáférésünk a programhoz.

"Az elmúlt 4 évben izgatottan figyeltük a Bloodhunt iránti szenvedélyeteket és elkötelezettségeteket. Visszajelzéseitek, kreativitásotok és lelkesedésetek a játékunk iránt sokat jelentett nekünk. Azonban, a csodálatos közösségünk ellenére, a jelenlegi játékosok száma olyan szintre csökkent, hogy a szerverek üzemeltetése már nem fenntartható. Ez arra késztetett minket, hogy meghozzuk a nehéz döntést, és leállítsuk a Bloodhuntot. A nap hamarosan felkel Prága felett. 2026. április 28-án leállítjuk a Bloodhunt szervereit, ezt követően a játék már nem lesz elérhető."

Előzmények

  • Vampire The Masquerade Bloodhunt beszámoló

    Vérszívók háborúja, azaz megnéztük, hogy fest a nemrég megjelent új battle royale játék, amely sokat ígér, izgalmasan indul, aztán ugyanazzal a lendülettel teljesen a földbe áll.