Az elkövetkező közel egy hétben a Humble Weekly Bundle nyújt az érdeklődők számára egy elég komoly játékokból álló csomagot, amelyben jelenleg 12 játék vásárolható meg 20 dollár befizetése után. Természetesen az 1 dolláros minimum limit továbbra is él, de az érdeklődők kaptak egy 100 dolláros ajánlatot is.
A Humble Weekly Bundle - Bohemia Interactive 2 csomagjában 1 dollár befizetése után a következő címek találhatók:
Amennyiben felajánlásunk átlagon felüli (jelenleg 4,43 dollár, ez az érték változhat), úgy a fenti címeken kívül a következőkkel bővül a csomag:
20 dollár befizetése mellett pedig az összes fenti programon kívül még a következő játék is beszerezhető:
A Humble Bundle mostani heti csomagjában plusz egy szintet is megtalálhatunk, ugyanis 100 dollár befizetése után az összes Bohemia Interactive játékot megkapja a vásárló.
Az átlag feletti befizetőknek pedig érdemes a Humble Weekly Bundle oldalát nézniük, ugyanis a későbbiekben a fenti játékok mellett plusz címeket is megszerezhetnek. Az akció július 16-ig tart, a befizetések arányait egyénileg lehet eldönteni, egy részük ugyanis karitatív célokra is felajánlható.