Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pilu01

    senior tag

    A gyatra invitel után bekötötték a digi kábel csomagot, ZTE zx a10f625a-tipusú csodával!
    A szerelők összekötötték, és rádugták a win7 laptopra, ment is a net.
    Ma gondoltam beizzítom a régi U.S. Robotics usr5462 wifi routert, hagy használja a család szerte a házba a netet.
    A wifi usr-t természetesen reseteltem, és csnáltam egy Setup Wizard-ot!
    Összedugtam a wifi routert a zte belső egységgel, lett is mindenhol kábel nélküli net ezer, kivéve a laptopon!!
    Erre dugtam egyet, a wifi router, és a laptop közé, így sem talált netet.
    Gondoltam semmi gáz majd a laptopot használom kábelről, úgyis fix helyen van, elvégre a zte belső egységen is van még három LAN aljzat!
    Na itt gondoltam rosszul!
    Akármelyik lukba dugom a kábelt olyan mintha csak egyet hajtana meg, mégpedig azt amelyiket előbb dugom be!
    Ha a laptopot kábelről használom, akkor nem tudok semmivel wifin csatlakozni. Ugyan látja a wifi hálózatot, létesít kapcsolatot is,de egy böngésző sem indul el!
    Ha csak a wifi routert dugom össze a belső egységgel, akkor használni is tudom a vezeték nélküli netet az egész házba mindenen. (win7, android, symbian) kivéve a notin.
    A wifi ruterben nem változtattam meg mást, csak a DNS server címeket, mert volt 105-ös hiba is, és a neten ezt találtam.
    Sajnos nem vágom a témát, de már az asszony meg a gyerekek nyavalyognak úgyhogy kellene valami megoldást találnom!

Új hozzászólás Aktív témák