Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Sziasztok guruk!

    Segítséget kérnék a sok-sok hónapja tökéletesen működő atomstabil Vista Busines 32bit-emhez! Nem véletlen kezdtem így :) Tényleg minden faja egy dolgot kivéve,,,pár napja,,,(talán egy két automtaikus frissités óta,) eltüntek az Update ablakból a frissítések...letölti őket a gép, akár fel is telepíti hiba nélkül(előtte jelzi az ablak bal oldalán hogy x,y mennyiségü update elérhető),,,de nem látszanak....sehogyan sem,,,,próbáltam egérrel kijelölni a szövegrészt..stb...de nem látszanak :( Amig csak a fontos frissítésekről van szó nem is volna gond, mert feltelepítem őket,,aztán utólag megnézem miked dobott fel(a frissitési előzmények lista hibátlan),,,de vannak a nem kötelezők is....na ott viszont elvileg be kellene raknom a pipát mert van egy nem kötelezőm is pár napja,,de nem tudom hova tenni a pipát ,hogy azt is telepítse, mert ugye nem látszik,,igy fel sem települ...meg nem is biztos hogy szeretném a nem kötelezőt(pld a wifi kulcsomhoz szeretett volna régebben drivert telepíteni, de az pld rosszab a jelenleginél...stb) Szóval mérgesítő hiba hogy eltüntek :((( .....hogyan lehetne elővarázsolni a szöveget az ablakban, hogy lássam mit telepítek fel?
    Köszönettel
    üdv
    Twine
    Ha nagyon zagyvára sikerült volna a kérdés,és volna segítő szándékú ember, esetleg egy képet melléklek majd miről is van szó pontosan

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák