Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALI_G

    veterán

    egy game, a motoGP 2007 Vista alatt ha konfigurálni akarom a beviteli eszközöket akkor ezt az ablakot kapom:

    Please note that direct input is deprecated in versions of Windows greater than XP, we have detected that you are running a non-compatible operating system so the following operation might not work
    Any changes made to the configuration of a Xinput (Microsoft Xbox 360 compatible) device here will
    Not take effect, these should be configured within the game settings menu.

    Google-ben nem találtam megoldást, csak azt, hogy többeknek is van ilyen problémája. A motogp nem adott ki frissítést és bár nem hiszem, hogy maga a Vista baj (mármint a baj az a vista, de a motogp-nek vagy a gamepad-om gyártójának meg kellett volna oldja 1 év alatt), de tuti valahogy ki lehet kerülni ezt a kis problémát mert billentyűzettel rendesen működik, csak hát nem ezért vettem a gamepadot meg a többit.

    apropó, jobb helyre nem tudtam ezt a postot írni mint a vista topic :( egyéb ötlet?

    ui: a gamepadom gyártójának írtam már e-mailt, de a motogp-nek nem találtam support vonalat az oldalon :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák