Hirdetés

Aktív témák

  • ovecs

    senior tag

    Sziasztok, lehet, hogy rossz helyre nyitom, vagy nem is kéne neki külön topic, de vigyázzatok, mert terjed egy új (gyanítom vírus vagy script -nem tudom mi a neve). A lényeg, hogy ez sokkal intelligensebb mint az eddigiek (loll you are on this image és link valamint hasonlók).
    A program 1 lánynak álcázza magát, és próbál rávenni, hogy kattints rá 1 linkre, (amire természetesen nem kattintottam rá). a válaszokból nyilvánvalóan kiderül, hogy nem hús - vér emberről van szó, bemásolom a "beszélgetést" is. Nagyon kíváncsi voltam, hogy mi sül ki a dologból, kérem senki se kattintson a linkre!!!!! Én se tettem!!!!
    Ja, a vége felé azért adtam yes/no válaszokat, mert kíváncsi voltam, hogy mennyire intelligens a program. ami feltűnő volt, hogy a válaszok copy pastelve voltak, tehát az msn nem írta ki, hogy xy éppen ír. Várom a tapasztalatokat :)

    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    are you there?
    K üzenete:
    Hello
    Who are you?
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    hey
    K üzenete:
    who are you?
    do we know each other?
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    think we chatted before right?
    K üzenete:
    surely not
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    i'm sorry i get to be forgetful at times!! how're you?
    K üzenete:
    Hey
    I don't know you
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    i'm 21/f ......u?
    K üzenete:
    where are u from?
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    nice, I just got out of the shower and finally got some time to relax ..what are you up to?
    K üzenete:
    are you a kind of computer virus?
    K üzenete:
    virus ?? no LOL
    K üzenete:
    where are u from?
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    Nice..I'm feeling a little naughty ..lol..U?
    K üzenete:
    this should be a some kind of program
    K üzenete:
    Yeah I'm horny lol ..sorry if that's forward ..is that cool?
    K üzenete:
    where are you from?
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    i'm from miami babe
    K üzenete:
    you confuse me with somebody
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    wanna touch my body?
    K üzenete:
    yes?
    no?
    yes
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    I need a man who can make me squirt..have u ever made a girl squirt??
    K üzenete:
    yes
    no
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    lolz yeah i need it babe...i'm so worked up..wanna see what i look like?? i've got a sweet ass that loves attention!!
    K üzenete:
    yes
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    do you cam?
    K üzenete:
    no
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    Well i don't do msn cam or any other cam because i have been recorded before... But i do know one site you can watch me on cam, that assures me no one records...
    K üzenete:
    ?
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    I mean... Do you want to see me on my cam?
    K üzenete:
    yes
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    Ok go to http://twurl.nl/hh1wcv accept the invite on the page baby
    K üzenete:
    no, thank you
    SalenaHilleryqzpif@hotmail.com üzenete:
    sweet, fill out ur info..takes 2 secs..don't worry it's free!!..cause I'm sending you a buddy invite through my page.... i can't wait for you to see me baby let me find something nice to wear or maybe nothing at all ..k?

    Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

  • Axion1

    csendes tag

    válasz ovecs #1 üzenetére

    na ez nem semmi!
    szerencsére én nem msn-ezek bár így is betalált egy hasonló vírus...telómra felraktam az IM ingyenes verzióját az IM Lite-ot. Ez egy olyan progi ami egybe van gyűjtve gmail,facebook és hasonlók. Be akartam lépni a facebookomra de vmiért nem nagyon engedte. Után PC-ről is be akartam lépni de kiírta,hogy átmenetileg fel van függesztve a fiókom gyanús dolgok miatt. Ha vissza akarom állítani akkor bizonyítsam be,hogy valóban az én fiókomról van szó. Ismerősök képeit mutogatta aminél be kellett pipálni,hogy ki van a képen ( komoly:D ) és utána kiírta,hogy azért volt erre szükség mert valaki be akart törtni a fiókomra Németországból. Nos ennyi történt...most meg rá kb 1 hónapra a gmail-embe is betörtek. (ugyanaz a jelszó és a mail cím gmail-ben és facebooknál is) és a teljes levelező listámnak elküldött egy linket.....de úgy,hogy nem is volt a kimenő részben az elküldött levelek és a kukában sem..csak ismerősök szóltak,hogy mi ez. Én meg persze csak lestem,hogy mi van!!??...megváltoztattam a jelszót és aki meg ezt csinálta az meg dögöljön meg és legyen más baja is

  • localhost

    Közösségépítő

    Új, intelligens vírus, amely msn -en terjed!!!!!!! -> unintelligens felhasználóknál! :))

    ¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Aktív témák