Hirdetés

2014. december 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-10-11 08:51:36

PROHARDVER!

(IMG:/dl/upc/2011-04/60463_logo-wordmark.png)(/IMG)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#40351) colomb2 válasza sz.balazs.95 (#40349) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Egyértelmű volt, ezért ajánlottam Windowsra egy csomagkezelőt (ami nekem bevált).

Vigyázat, csalok! | Linux OFF topic: http://logout.hu/tema/linux_felhasznalok_off_topikja/friss.html

(#40352) sz.balazs.95 válasza colomb2 (#40351) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! addikt)
LOGOUT blog

ja. :B
de a csomagkezelővel meg az a gond, hogy ha egy program nem érhető el azon keresztül, akkor ugyan ott vagyok.

Capa City is the place where the Resistance fight against the Current government * önjelölt mobil fotós :B bit.ly/b95photo * ( ͡° ͜ʖ ͡°) * Lumia 820 RED * powered by AMD FX & Win10 * xbox: balazs95 * PC konfigom: bit.ly/b95-pc

(#40353) colomb2 válasza sz.balazs.95 (#40352) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Ez meg mindenhol így van. :P Talán 1-2 olyan dolog volt ami számomra Windows alatt is fontos és nem volt elérhető (evince jut eszembe), viszont olyan is van amin pl meglepődtem, gcc-t is onnan szedtem.

Vigyázat, csalok! | Linux OFF topic: http://logout.hu/tema/linux_felhasznalok_off_topikja/friss.html

(#40354) lck válasza monstre (#40345) üzenetére

lck
(fanatikus tag)

Feltettem Driver Easy-t. Telepítés közben a telepítés könyvtárán túl semmit nem kérdezett és nem is ajánlott fel. Tisztán csak a programot rakta fel, semmit nem változtatott magától. ( NOD + Unchecky mellett ). Egyáltalán ez lehetett : http://www.drivereasy.com/ ?

(#40355) monstre válasza lck (#40354) üzenetére

monstre
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem, softsonic oldaláról szedtem le a telepítőt. Lehet ez volt a baj. Nálam rögtön az első kérdése az volt, hogy akarok-e softsonic assistant-ot telepíteni?

Nothing to do here!

(#40356) lck válasza monstre (#40355) üzenetére

lck
(fanatikus tag)

Nod onnan nem is engedi leszedni :) Softsonic felejtős oldal. Eredeti honlapról illik elindulni. Ez is egy szabály :)

(#40357) monstre válasza lck (#40356) üzenetére

monstre
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Igen, néha ezt elfelejtem :)

Nothing to do here!

(#40358) vaakuum válasza Kékes525 (#40340) üzenetére

vaakuum
(senior tag)

Az nem is volt soha bekacsolva.
Köszi, megnézem...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#40359) DrojDtroll

DrojDtroll
(fanatikus tag)

Miért van az hogy olyan helyeken is a gépelős kurzus jelenik meg ahol nem kellene?

Pl belekattintok egy szövegbe és ott az I alakú kurvázol villogni kezd mintha gépelhetnék oda.

Megcsinálom, mert megtudom. Megtudom, mert megakarom. Megakarom, mert azt mondtad: - nem tudom!!!

(#40360) Predator2

Predator2
(őstag)
LOGOUT blog

Helló

Hogyan lehet egy oldallal újra megjegyeztetni a jelszavamat?
Véletlenül rosszra kattintottam.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Predator2

(#40361) colomb2 válasza Predator2 (#40360) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Beírod megint, akkor felajánlja hogy frissítse-e a régit. Amúgy eléred az összeset a beállításokból is, biztonság fül -> mentett jelszavak.

(#40362) csako válasza DrojDtroll (#40359) üzenetére

csako
(senior tag)

Az F7 nevű billentyűt simogasd meg egy kicsit és aztán nyomd le :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#40363) RIV

RIV
(tag)

Sziasztok!

A firefoxom mostanában a szöveges részben aláhúz és kiemel szavakat, melyekre ha ráviszem az egeret egy kis reklámablak jelenik meg. Gondolom valami vírusféle okozza. Eddig ráuszítottam egy avas-ot és a Malwarebytes-ot. de nem szűnt meg.
Segítsetek mi a megoldás?

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#40364) Vakegérke válasza RIV (#40363) üzenetére

Vakegérke
(PH! addikt)
LOGOUT blog

AdwClaner
Pár másodperc után megjelenik a letöltő ablak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40365) adika4444

adika4444
(tag)
LOGOUT blog

Hali!

Nincs véletlenül valakinek Firefox 34-ből hordozható és magyar? Angolt találtam portableapps.com oldalon.

üdv: adika4444

(#40366) DrojDtroll válasza csako (#40362) üzenetére

DrojDtroll
(fanatikus tag)

Köszi szépen, :R sokáig kellet simogatni mire működött. ;]

Megcsinálom, mert megtudom. Megtudom, mert megakarom. Megakarom, mert azt mondtad: - nem tudom!!!

(#40367) Vakegérke válasza adika4444 (#40365) üzenetére

Vakegérke
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez jó lesz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40368) DS39 válasza adika4444 (#40365) üzenetére

DS39
(PH! kedvence)

ott is van magyar: lásd
ezt a linkelt oldalt pedig úgy éred el, hogy az Other languages-re kattintasz az alapból betöltődő Portable Firefox letöltési oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#40369) qwertly

qwertly
(őstag)

Sziasztok!
Volt régen egy kiterjesztés amellyel a you tube csatornákat tudtam tömegesen letölteni kiválasztva,hogy csak HD videókat jelölje ki.Valahogy úgy-hogy generált egy letöltési listát és én azt IDM szépen egyesével letöltötte.

(#40370) DrojDtroll válasza qwertly (#40369) üzenetére

DrojDtroll
(fanatikus tag)

Ez nagyon jól hangzik, kíváncsi vagyok rá :)

(#40371) qwertly válasza DrojDtroll (#40370) üzenetére

qwertly
(őstag)

Sajnos újra telepítettem a win7 és nem jegyeztem meg ezt a bővítményt.Most meg újra kellene de nem tudom a nevét :O

(#40372) DrojDtroll válasza qwertly (#40371) üzenetére

DrojDtroll
(fanatikus tag)

Remélem lesz itt valaki aki tudja :), mert igen ígéretesnek hangzik a számomra.

(#40373) Zsoltisan

Zsoltisan
(újonc)

Sziasztok! Tegnap frissítettem az aurora böngészőmet a legújabb verzióra (Firefox Developer Edition) és ma reggel amikor ismét bekapcsoltam a számítógépem, azt tapasztaltam, hogy elveszett minden beállításom, a kedvencek törlődtek, nincsenek előzmények se...
Találtam egy olyan file-t, hogy "startupCache.4.little" ami elvileg ugye a megnyitott és induláskor visszaállítandó weblapokat tartalmazná. Próbáltam felülírni a maival (mert hogy ez még a tegnap esti verzió), de sajnos sikertelenül.
A kérdésem az volna, hogy van-e v.mi lehetőség visszaállítani ezeket (pl ideiglenes mappából), vagy csinál-e v.mi biztonsági mentést az újabb verzió telepítésekor?
Köszönöm előre is a segítséget!

(#40374) qwertly válasza DrojDtroll (#40372) üzenetére

qwertly
(őstag)

Szia!
Neki feküdtem a keresésnek BYTubeD a neve csak megkel keresnem a netten mert már nem elérhető a mozila honlapján,meg is van itt :C

[ Szerkesztve ]

(#40375) DrojDtroll válasza qwertly (#40374) üzenetére

DrojDtroll
(fanatikus tag)

Örülök neki, hogy meglett és köszönöm szépen :R

(#40376) kovy29

kovy29
(PH! nagyúr)

Találkoztatok már olyannal, hogy a Facebook csak privát ablakban hajlandó bejönni, különben ilyen ablakot dob? Windows XP SP3 + 34.0.5 FF.

We were on a break!4!!44!44!!

(#40377) Ozrych válasza kovy29 (#40376) üzenetére

Ozrych
(kvázi-tag)

Ctrl+F5?

(#40378) csako válasza kovy29 (#40376) üzenetére

csako
(senior tag)

A facebooknál nem, de a OneDrive-nál igen (FF 37.0a1, Win8.1), egyelőre még nem oldottam meg

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#40379) kovy29 válasza Ozrych (#40377) üzenetére

kovy29
(PH! nagyúr)

Vótmá, nem lett jó.

csako érdekes.

(#40380) colomb2 válasza Zsoltisan (#40373) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Szia!

Nekem létrehozott egy új profilt (dev-edition taggal), vagy migrálod a régit az újra vagy egyszerűen használod a régit, profil managerből kiválasztod alapértelmezettnek.

(#40381) Ozrych válasza kovy29 (#40379) üzenetére

Ozrych
(kvázi-tag)

Üres/új profillal működik rendesen? :F

(#40382) kovy29 válasza Ozrych (#40381) üzenetére

kovy29
(PH! nagyúr)

Profil nélkül próbáltam, édesanyám munkahelyén az egyik irodai gép csinálja ezt, nem akartam beleturkálni.

(#40383) Ablakos

Ablakos
(senior tag)

Hogyan tudom az elválasztó vonalakat szerkeszteni? A képen az AiOS-n, de más eszköztáron sem látszik, ha szerkesztésre kapcsolok. (FF34.0)

[ Szerkesztve ]

(#40384) ccH2SO4

ccH2SO4
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Ma reggel böngészés közben lefagyott a firefox, és valamit nagyon elcsesztem, mert ezt írja ki:

"Hiányzó profil A(z) Firefox profil nem tölthető be. Hiányzik vagy nem érhető el."

Próbáltam a gépet újraindítani, leszedtem a firefoxot, töbször újra telepítettem de semmi.
Valakinek lenne ötlete? Már azt sem bánom, ha a könyvjelzők eltűnnek, csak a firefoxot tudnám megnyitni.

(#40385) berivik válasza maxika2004 (#39214) üzenetére

berivik
(újonc)

Sziasztok !

Jelenleg 2 kiegészítő oldja meg a gondot:

Tabs On Bottom
Tabs on Bottom (Australis)

(#40386) Vakegérke válasza ccH2SO4 (#40384) üzenetére

Vakegérke
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Rendszer helyreállítás?
Vigyázz, az azóta telepített dolgokra keresztet vethetsz.

(#40387) ccH2SO4 válasza Vakegérke (#40386) üzenetére

ccH2SO4
(kvázi-tag)

Elmagyaráznád azt hogyan kell?
Sajnos nem nagyon értek ezekhez.
Esetleg akinek van még ötlete azt megköszönném.
Azt sem értem hogy milyen telepített dolgok.
Köszönöm előre is a választ.

(#40388) Andie

Andie
(őstag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Pár napja az a bajom, hogy a googléban és a gmailben nagyon apró mütyür betűim vannak. De nem mindenhol, csak bizonyos helyeken.
Pl: googléban simán rákeresve valamire kijönnek a találatok, alattuk egy 2 soros betekintő szöveg a weblap tartalmába. A találatok kék főcim betűje tökéletes méretű, de alattuk a kis betekintő sorok nagyon aprók.

A gmailben még tragikusabb a helyzet. Minden brutál apró betűs, kivéve ha új levelet írok. Az új levél ablak tökéletes méretű.

Természetesen próbáltam a CTRL+0 -t, meg mindent, semmi nem segít. Ha CTRL + egérgörgő fel -el (vagy + jellel) nagyítok, akkor minden megnagyul, tehát az amúgy jó méretű karakterek meg böhöm nagyok lesznek (levélírás, vagy a google találatok főcíme). Ez tehát nem megoldás. Valami lecsapta egy bizonyos betűtipus vagy paragrafus, vagy nemtom minek a méretét, míg másokat érintetlenül hagyott. De mi lehet?? :F

Samsung Galaxy S III - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#40389) Vakegérke válasza ccH2SO4 (#40387) üzenetére

Vakegérke
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Vezérlőpult, Helyreállítás. Egyszerű a dolog, pár kattintás az egész, és egy korábbi állapotba hozod a rendszert.
No most a kiválasztott mentés dátuma az érdekes. Amit azután telepítettél, annak búcsút mondhatsz.

(#40390) csako válasza Andie (#40388) üzenetére

csako
(senior tag)

Beállítások, Tartalom, Betűtípus-nál nézd meg, hogy jól van-e.

(#40391) Andie válasza csako (#40390) üzenetére

Andie
(őstag)
LOGOUT blog

Próbáltam. Nem volt ott semmi beállítva, de beraktam Arial 12-t. Semmi hatása. :(

(#40392) donmackó válasza Andie (#40391) üzenetére

donmackó
(senior tag)
LOGOUT blog

Nyomd a ctrl gombot + az egér görgővel görgess (nem lenyomva csak sima görgetés) felfelé. Nálam mindig elállítják a gyerekek.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Wifi + Op3n Dott P4502

(#40393) csako válasza Andie (#40391) üzenetére

csako
(senior tag)

Csökkentett módban nézted már? Súgó -> Újraindítás letiltott kiegészítőkkel

(#40394) pibácsi

pibácsi
(tag)

Sziasztok Blogtársak!
Kérnék tanácsot: az árúkeresőt ha megnyitom, akkor a baloldalon lévő képet nem jól adja be, le van csúszva az eredeti kép alá, de a felette lévő részt üresen hagyja. Így a kép az ott lévő sorokkal takarásban van. Hogy lehet ezt helyreigazítani? Ez pár napja van így, korábban rendesen adta elő a képeket.
Várnám a segítségeteket.
Üdv. Pibácsi

(#40395) Andie válasza donmackó (#40392) üzenetére

Andie
(őstag)
LOGOUT blog

Írtam, hogy ezt próbáltam. Az apró betűk felnagyulnak rendes méretre, ez eddig oké, de ami viszont normál volt, abból óriás betűk lesznek (pl új levél írása, fejléc, stb). Nem az összes betű kicsi, csak bizonyos style-úak gondolom.

csako: próbáltam, dettó.

(#40396) csako válasza Andie (#40395) üzenetére

csako
(senior tag)

Hmm... pár dolog ami még eszembe jutott: sütik törlése, hardveres gyorsítás kikapcsolása (Beállítások -> Haladó), Arial betűtípus újratelepítése (Vezérlőpult -> Betűkészletekbe kell másolni), másik Firefox verzió (pl. Nightly)

[ Szerkesztve ]

(#40397) sz.balazs.95 válasza pibácsi (#40394) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! addikt)
LOGOUT blog

nálam nincs semmi gond az oldallal.
(a képet szerintem elfelejtetted belszúrni. :D )

Capa City is the place where the Resistance fight against the Current government * önjelölt mobil fotós :B bit.ly/b95photo * ( ͡° ͜ʖ ͡°) * Lumia 820 RED * powered by AMD FX & Win10 * xbox: balazs95 * PC konfigom: bit.ly/b95-pc

(#40398) RIV válasza Vakegérke (#40364) üzenetére

RIV
(tag)

Sajnos ez sem oldotta meg. Ráadásul a gép is egyre lassabb.
Nem tudom mit szedhettem össze.

(#40399) RIV

RIV
(tag)

Ha újra telepítem a gépem, melyik file-okat kell kimásolnom, hogy a kedvencek (könyvjelzők) és a jelszavak ne vesszenek el. Szinkronizálást nem akarok csinálni.

(#40400) Vakegérke válasza RIV (#40399) üzenetére

Vakegérke
(PH! addikt)
LOGOUT blog

MozBackup
Szedd le, telepítsd, indítsd el. Lement neked mindent, amit csak akarsz, a visszaállítás is egyszerű. No persze ne a rendszerlemezre mentsen, hanem valami más winyóra, partícióra.

(#40401) pibácsi válasza sz.balazs.95 (#40397) üzenetére

pibácsi
(tag)

Szia. Köszi a választ.
Sajnos nálam továbbra is fennáll.

(#40402) gabikiraly2

gabikiraly2
(tag)

Sziasztok,

A következő kiegészítőt használom :FastestFox 5.2.1. Ebben már nem tudom beállítani, hogy a kijelölt szöveget automatikusan vágólapra másolja.
Van ennek esetleg alternatívája? Vagy régebbi verziót lehet valahonnan beszerezni?
A másik problémám, hogy néha nagyon belassul a böngészés (15/2 netem van, gépem pedig az adatlapomon).
Lehet ezzel kezdeni valamit?

Köszi

Csend a lelke mindennek!

(#40403) pibácsi

pibácsi
(tag)

Helló Mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni. Mától kezdve ha le akarok játszani youtube videót, vagy játékokat amihez Adobe Flash Player kell egyszerűen nem hajlandó elindúlni csak ha engedélyezem aktoiválom. Akkor megy, de ha ujraimndítom akkor már nem. Tegnap még jó volt. Három gépem van és mind a három ugyanezt csinálja. Az egyiken frissített Firefox van, a másik kettőn különböző, de régebbi. Viszont tegnapig egyiknek sem volt semi baja. Mi lehet a gond, Ráadásúl kiírja, hogy "Egyes bővítmények ki lettek kapcsolva az ön biztonsága érdekében". Azt nem találom, hogy hol kapcsolták ki és hogyan lehet ezt központilag bekapcsolni. A mai naptól egyenként kell engedélyezni a különböző oldalakon. Már teljesen bezavarodok, mivel amit lehetett az én eszem szerint azt kipróbáltam. Leszedtem, feltelepítettem különböző változatokat, de frissíteni nem engedi a Player-t. Külön feltettem a Youtube Playert is, ott van a kiterjesztésekben és engedélyezve van, de mégse megy. Valahol a Firefox központjában csináltak, tiltottak le valamit.
Kérném a segítségeteket.

Üdv. Pibácsi

(#40404) xtremez

xtremez
(fanatikus tag)

Üdv!

Olyan problémával szembesültem, pontosabban egy ismerősöm, hogy firefox alatt nem szól a soundcloudon semmi.. Újra lett telepítve, de az se segített. Explore alatt jó! Valaki tud rá gyógyírt ?
Előre is köszönöm!

(#40405) Immy

Immy
(senior tag)

OSX alatt használtatok már sandbox-os firefox-ot?
https://github.com/pansen/macos-sandbox-profiles

Apró: http://hardverapro.hu/tag/immy

(#40406) GoodSpeed

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

Fizetésre szólítja fel a Firefox-felhasználókat a Mozilla

I.G.:Windows 8.1U3 PRO with MC 64-bit Windows Defender & Malwarebytes' Anti-Malware + Agnitum Outpost Firewall PRO (Lifetime) user II. g. : W7 HP 64-bit (OEM) NAV & OFP; Nexus 7; LG L7 II NMS; Huawei e5776 Mobile Hotspot

(#40407) Vakegérke válasza GoodSpeed (#40406) üzenetére

Vakegérke
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Legfeljebb leszokunk róla.

(#40408) GoodSpeed válasza Vakegérke (#40407) üzenetére

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

Mostanában kezdtem rászokni :D ... ez az én formám :DDD

I.G.:Windows 8.1U3 PRO with MC 64-bit Windows Defender & Malwarebytes' Anti-Malware + Agnitum Outpost Firewall PRO (Lifetime) user II. g. : W7 HP 64-bit (OEM) NAV & OFP; Nexus 7; LG L7 II NMS; Huawei e5776 Mobile Hotspot

(#40409) pethYeti válasza GoodSpeed (#40406) üzenetére

pethYeti
(őstag)

Azért a felszólít és a kérés között elég nagy a különbség...

(#40410) GoodSpeed válasza pethYeti (#40409) üzenetére

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

Igen, de egy az egyben hoztam át a cikk címet, mert így etikus meg szabályszerű.

(#40411) pethYeti válasza GoodSpeed (#40410) üzenetére

pethYeti
(őstag)

Persze, nem is neked szántam hanem a fogyatékos pcforum cikkírójának. ;]

(#40412) Mika1227

Mika1227
(őstag)

Most raktam fel szűz winre a böngészőt és ez a SourceApp kikészít!!!! :Y

Hogyan kell végleg eltávolítani????

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!! Minél több emberrel találkozom annál jobban szeretem a kutyámat!!!

(#40413) t420s

t420s
(tag)

Üdv!

Az FF-et lehet parancssorból vezérelni?
Az kéne hogy parancssorból
induljon az FF
lépjen be egy jelszavas weboldalra (webmail)
és ennyi
kilépni nem kell, kidobja majd a rendszer magától
FF exit

Ezt kéne megoldani.

Köszönöm

(#40414) colomb2 válasza t420s (#40413) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Csak annyit tudsz tenni hogy megnyisson egy oldalt, pl: firefox www.google.hu. Utána kell egy script vagy addon ami megcsinálja neked a logint. Nem tudom min akarod csinálni azon kívül hogy Linux, de ha nincs X server akkor a Firefox nem jó megoldás.

(#40415) Matthewus válasza t420s (#40413) üzenetére

Matthewus
(fanatikus tag)

http://kb.mozillazine.org/Network.http.phishy-userpass-length

(#40416) netpeti98 válasza GoodSpeed (#40406) üzenetére

netpeti98
(őstag)
LOGOUT blog

Miért van az, hogy PCForum egy normális cikket nem tud lehozni a Mozziláról?

(#40417) kispx válasza netpeti98 (#40416) üzenetére

kispx
(PH! addikt)

Nem csak a Mozilláról. Mindenről ami nem MS.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.