Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    Én ma jutottam hozzá egy ilyen skatulyához. Tessék megkapaszkodni: iPhone 3GS-ről váltottam és mégse sír a szám mint itt egyeseknek akik ráadásul még nem is használták!
    Minden elismerés a gyártójé és a forgalmazójé, hogy szaré-hugyé egy ilyen tudású készüléket tettek le az asztalra. Nem jó a kamera? És akkor mi van? :W Vegyél fényképezőt, fényképezni azzal szokás. Vagy ha nem akarsz akkor vegyél fényképezésre kihegyezett készüléket, mert ez nem az.
    Ha minden tökéletes lenne benne akkor nem Vodafone 845 lenne a neve, hanem Samsung i9000, vagy HTC Desire (iPhone 4-et szándékosan nem soroltam ide ;] ) és nem rongyos 30k-ba kerülne hanem 120-150eFt-ba :W

    Egyszerűen beszarás, hogy egyeseknek semmi nem jó, mindig elégedetlenkedni és herótozni kell! Hogy lehet ebbe a szerencsétlen kis készülékbe belekötni 31eFt-ért, pláne hogy ilyen tudást zsúfoltak bele :W

    Ja, én 22k-ért kaparintottam meg az enyémet, hála a hardveraprónak :C Ki milyen naviprogramot használ rajta egyébként? :B

    [ Szerkesztve ]

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák