Nekem mindegy, hogy mit gondolsz, kábé teszek rá. Marad még napi 32 ezer ember, aki szívesen olvas. Nyilván ők is hülyék, csak te vagy okos.
De ha ennyire nem tetszik, akkor menj innen. Nem kellesz, nem kíváncsi rád senki. A képzettségemről csak annyit, hogy a végzettségem programozó, plusz MCP, valamint több évet dolgoztam mobilszolgáltatónál a technikai osztályon. De nyilván te okosabb vagy, azért nekem van piacvezető mobilkommunikációs oldalam és nem neked.
És én legalább tudok helyesen írni, lehet, hogy a stílusom szerinted kettes (mások érdekes módon általában eléggé élvezik), de te öt mondat után megbuksz nyelvtanból. Úgyhogy mielőtt pattogsz, előbb nézzél mélyen magadba.
Hogy a Mobilarénához mi méltatlan, az viszont egyes egyedül én döntöm el főszerkesztőként és tulajdonosként.
Veletech2012 - a magyar szakmai expo - www.veletech.hu








Komolyan behugyozok a röhögéstől amiért ezt TŐLED olvasom. Már vagy kétszer megjegyeztem, hogy próbálj meg értelmesen - meg lehetőleg nyelvtanilag is helyesen - írni.



![;]](/dl/s/v1.gif)









Régen volt már, na. 








.




