Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gomsadi

    csendes tag

    válasz DeadMeat #8443 üzenetére

    Neked maximálisan igazad van. Mondok egy példát! A lg ks20 pda telefon egy minőségi házba csomagolt jo készülék volt. Anno azért nem vettem meg mert a hangszór(amin telefonálsz) nagyon recsegős volt. Közelítette számomra a használhatatlan kategóriát mert lé kellett venni a hangját hogy értsd a másikat. Komolyan ennyi hibát tudnék felhozni. Mindamellet sokan elégedetten használták. Viszont másnak a gyenge proci volt a vesszőpaprirálya. Holott az engem nem zavart. Mindenki más van láma júzer és van vérpistike és még sok más. Engem pl jobban zavar az ha recseg a gomb vagy lötyög a ház mint hogy akadozik néha. Az szoftverrel orvosolható. Alá omnia vagy 5800. Jók a pro és kontra dolgok de a ti felhasználó véleményetek sokat ér. Bizony. Mindenkié:) a negatív és pozitív is. Ezért vannak sokan akik kételkednek mert hosszabb időre vesznek telefont. És fontos nekik a jól össze rakott ház a strapabíró készülék a minőség etc. Ennyi pénzből megpróbálják a legjobbat kihozni. Sok rossz széria hibás vagy gagyi telefon átment már a kezemen és én is megnézem miért fizetek. Pl n73 amikor megjelent megtettem 120ért és hiába made in finland akkor is gagyi volt. De sokan rajongtak érte holott nekem pont a haza nem jött be. Ilyenek vagyunk. Emberek ne veszekedjünk segítsük egymást. Tolerancia. Pl skynet előtt le a kalappal én megértem a gondját a sok lámaval meg hülyével mert van sok, de egy 1. Hszt már régen össze kellett volna hozni fele ennyi fölösleges kérdés lenne:) bocs a helyesírásért de gyalogolok haza melóbol.
    Ja és tisztelet a kivételnek, no offense, peace

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák