Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orrlyuk

    aktív tag

    válasz Alliterato #2079 üzenetére

    Hát, én nem használtam soha 5800-ast, viszont 6220c-m van, ugyanazzal a procival, szintén GPS-sel, hasonló Symbiannal, és számomra nem kérdés, hogy
    #1. elegem van belőle,
    #2. szinte minden szempontból jobbnak tűnik az Android, főleg, ha kapacitív.

    A symbiannal a gond a viszonylagos nehézkesség, lassúság, Az évek alatt kissé átláthatatlanná vált felépítés - pl. a számológépet rendszeresen keresem, mert nem a magától értetődő helyén, az alkalmazások közt van, hanem az "iroda" alatt.
    A szignózást meg a többit nem ragoznám, de még olyan embert nem láttam, aki örülne neki, hogy így megy. Pl. szerintem zenelejátszó progiból nincs is igazán jó. És most nem a lossless formátumokat hiányolom, hanem az egyszerű kezelhetőséget, a mappák szerinti böngészést.
    Jó, hogy most ingyenes lett a navigációjuk, de a Google ott liheg a nyakukban, MO-n meg a legjobb térkép igóéknál van.

    Hogy 2 pozitívumot is mondjak: az 5800-as talán szebb, vonzóbb küllemű, és az OVI suite tényleg egészen jó. (Erős gépen, persze.)

    No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

Új hozzászólás Aktív témák