Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz FireGL #3834 üzenetére

    Nem tudom. Ilyen kib@szott nehéz megpróbálni elolvasni amit írok?
    - Van bármi köze a WHQL logónak a játékokhoz?
    # Nincs. (Esetleg közvetve, de közvetlenül semmi.)
    - Többlet időigény, mire egy driver megkapja a WHQL logót onnan, hogy a programozók elkészültek vele?
    # Igen. (Nem is olyan kevés.)
    - Van-e bármi műszakias megfontolás abban, hogy havonta egy WHQL driver kerül ki az AMD-com-ra, se több, se kevesebb, illetve hogy csak WHQL-eket raknak ki?
    # Nem, csak emberi megszokások és hasonlók motiválhatják az efféle ütemezést. Nem igazodik sem a házon belüli fejlesztés státuszához, sem a külső tényezőkhöz, mint pl. a játékmegjelenések.
    És jó, vannak hotfixek is, jól elrejtve, és hülyén is kezelik őket.
    - Összeadódhat-e a WHQL logóztatás átfutási idejéből, és a merev ütemtervből adódó "tartózkodási idő"?
    # Igen.
    - Lehet ez kellemetlen a végfelhasználónak?
    # Igen. És szerintem ha épp hazahozol egy játékot, akkor pár nap - 30 nap - még 30 nap, ami így sorra jöhet rá, az elég hosszúnak érződik, és bosszantó lehet.

    Akkor most kérlek fejtsd ki részletesen, hol a probléma, amit az én nehéz felfogásom idézett elő (tudod, nehéz megértenem...).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák