Hirdetés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Viszlát #42584 üzenetére

    Aha értem. Hát EZ nem olyan. Mikor összejöttünk már hónapok óta nem volt senkije, még csak kaland sem, meg ő sem kedveli a kalandokat, ahogy én sem.

    Holnaptól meg kezdődik a nőzés :K Nincs is jobb problémamegoldó mint a sz...esesital..
    Frászt. A szex megold minden bajt. Legalábbis egyelőre.

    Mert normális nőt elég nehéz találni, akinek még jó külseje is van, meg okos is és komoly kapcsolatra alkalmas. Inkább ez bánt, hogy most megint mehet a keresgélés, meg ismerkedés stb... Áhh de unom már.

    Pala: Ok, akkor jövőhét. Majd még értekezünk privátban, Tim-mel is.

    Nah elég hsz-t termeltem már ide, úgyhogy megyek aludni. Majd jövök vissza még az tuti, mert én akkor érzem jól magam, ha kibeszélem a dolgokat haverokkal és itt is:D

    CurrentValue: Hi, gyere akkor te is! Csak azért ne legyen búskomor-party mert pont a regeneration a lényeg. :D Ha már ennyi csalódott itt összegyűlt:DDD

    Jah és Viszlát! Engem is érdekelne, hogy mi ebben a pozitív? Inkább szar, hoyg a nőknek csak le kell hajolni, és máris ötvenen nyomulnak rájuk, én meg küszködök hogy lenyomjam azt a 49-et :DDD Inkább fordítva kéne, nem?

    Na jó, tényleg jó éjt!

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák