Hirdetés

Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz kangool #36734 üzenetére

    na igen én meg bexari voltam. :O jó nem valószínű ilyne történt volna de ki tudja.
    csak dög fáradt voltam, meg ép ma reggel jöna csajom, na jó tudom ez csak kibuvoindok.visznt arra jöttem rá Timi melllett csak totál xarrámegy az egom lenullázódik.tiszta fosul érzem magam mint kb egy 14 éves szűz fiú aki nem mert odamenni egy nőhöz megszólítani...és ez nagyon rossz érzés belsőleg.lehet mégsme kéne megvárnom amíg ő kiléphanme véget vetni ennekmert ezzel csak a saját lelkemnek ártok.de már elbaxtam bevan fizetve a nyaralás addig ki kéne huzni. :O .és jövő héten kedven cbulim ahova ő nem tud jönni és persze alap elvárja én se menjea mulkori Móni.s eset után ez érthető de lexarom 3 hete bulizni akarok susiba el kell mennem.tegnap meg másik buliba oda hívott haver ahova Móni jár.és oda se mertem elmenni.mocsida egy vexari alak lettem tényleg, ez van Timi jelenláte ezt váltja ki és ez rohadtul nem szimpi nekem. :O :O

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák