Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Tothgera30 #6438 üzenetére

    A 400-as benelli velvet-et nem neked ajánlottam csak érdekesség képen linkeltem be. Nos a nyugodt falusi közlekedéshez bőven elég a 125-ös burgman is, jó lesz az faterodnak, bár talán a 250-es gazdaságosabb és tartósabb lenne, de ahogy érzi. Én kicsit más szemmel nézem a robogókat mert Budapesten használom, és itt kicsit lendületesebb a közlekedés legalább is amikor nem dugó van. Ezek szerint te vennél robogót csak félsz az állapotuktól? Azért nem minden szar ami olaszból jön. Azokkal van baj amiket fillérekért hoznak be olaszból és leszervizelés nélkül egyből tovább adnak haszon reményében. De ezek általában olcsók is. És látszik már a külsején is hogy volt használva rendesen. ezek sem feltétlenül rosszak csak valószínű költeni kell rájuk pénzt ,hogy biztonságban használni lehessen őket. De egy ilyen leo általában 150k alatt van és ettől ne is várjunk csodát! De 250-300K környékén már makulátlan darabok vannak, olaszból is lehet venni szépet persze nem fillérekért. Meg azért vannak Magyarországi példányok is. Szóval tudsz venni jó állapotút biztos lehetsz benne, csak másik ársávban mozognak. Pl ez állítólag 1. tulaj. Ez egy kiváló motor. Egy ilyen szép 150-es sem sokkal olcsóbb szóval szerintem ez jobban megéri, de a 150-es sem rossz motor. Tudom olyanom van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák