Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz SzlobiG #33685 üzenetére

    Na, egy ilyennek azt hiszem, én is tudnék örülni! (sajnos csak kb. 220-250k körüli használt gépet fogok tudni megvenni, majd kb. 3 hét múlva, amikor kézhez kapom a vadi friss A1 jogsimat). A teszteket és hirdetéseket bújom már vagy 2 hete (vizsga óta), és lassan az "utcai" motorokat kiejtem a listáról: valószínűleg robesz lesz (Youtube videók szerint jobban mennek, na!). Jelenleg a Majesty125-ökből több darab, egy Malaguti Madison, egy Leonardo, és egy gyári dobozzal szerelt Aprilia Scarabeo (2004 évj.) van a "listámon". Tényleg Szkarabeusza van valakinek itt a topicban? Tetszene is, de van pár tulajdonsága, amivel nem nagyon tudok mit kezdeni sajnos. Ezekről kellene személyes információ.
    szerk: 1., Úgy tűnik, hogy ennek egyáltalán nincs csomagtartója az ülés alatt ( a tank van ott), ellentétben az újabb (de drága) évjáratokkal, nem véletlenül gyári tartozék a doboz. 2., Kesztyűtartónak nevezett valamije ugyan elvileg van, de ott a hűtővíz kiegyenlítő tartálya lakozik, max egy 10-es csomag papírzsepi fér mellé :W . 3., Nagy a kerék, ami jó lenne a hazai sz*r utakon, de hátul egyoldali lengőkar és rugóstag található Együtt lehet ezzel élni hosszabb távon?

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák