Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz Sk8erPeter #34784 üzenetére

    Háát, több észrevételem is van... (újra) /más néven felrobbanok.../
    Ez már kabaré kategória nálam...
    A javasolt dolog nem jött össze, mert szépen kiírta, hogy gmailból nem lehet... punktum.

    A leírt dolgokat megcsináltam, de mivel nem találtam letöltési gombot rájöttem, hogy ehhez nekem kell telepítenem egy másik progit. Így leszedtem a thunderbird-öt, vagy mi a szöszt, ott rányomtam az üzenetek letöltésére, és már közel 1000 levél lejött a /jelzett 2005.10.-hótól/ közel 60 ezer levélből...
    de
    Így nincs webes elérés
    nem mertem egyből törlésre állítani a gmailt, mert ha gixer van akkor elvesznének
    sok levél krix-kraxos, azaz olvashatatlan
    mindig felbukkan a jobb alsó sarokban, hogy épp hol tart, a gépet meg nem csak én használom, így több, mint ciki...

    Ráadásul így a c meghajtón vannak a levelek én meg épp mostanában akartam újratelepíteni a gépet, amit így nem tudok...

    Talán egyszerűbb lett volna tényleg egy másik webes levelezőn ezt megoldani... De a yahoo angol és ott nem is találtam ilyet. A hotmailt meg írtam, hogy nem akarom.
    Nekem az is kérdés, hogy most, hogy elkezdett letöltődni a gépemre, ha az egyik "nagy" levelezőn is beállítanám a pop3-at, akkor oda is le tudna-e töltődni az összes? /közel 15 Gb nyi anyag... / vagy csak egyszer engedi a gmail. Azt továbbra is nagyon sajnálom, hogy gmailről gmailra nem engedi meg...

    Szóval valóban tök feleslegesen lett egy ment fiókom. Bár, ha a másik gmail-omat sikerült volna használnom, akkor azzal meg az baj, hogy akkor az telik be...
    (mint látható 10 év kellett hozzá, hogy beteljen...)

    Csináltam egy yandex fiókot, ami /3. helyezett egy top 10-es angol listán.../ 10 Gb-os és sanszos, hogy a drive nélkül talán beleférnék... DE Ez meg nem látja, hogy engedélyeztem az imap-ot a gmail-ben... Így nem csinál semmit.
    A yahoo-t átállítottam végre magyarra, meg is találtam ami nekem kéne, de az meg nem csinál semmit, nem szinkronizál, nem tölt... és nem tudom, hogy mit rontottam el...

    Jah, a jelszó itt azért érintetlen, mert korábban már mentettem (jelszó beírás után), így nem láttam értelmét újra beírni és menteni, mert korábban sem csinált semmit...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák