Hirdetés

Aktív témák

  • No.01

    őstag

    válasz rii #9223 üzenetére

    Hasonlo cipoben jarok… igaz nekem downsizing lesz 63-as plazmarol. Mar lassan 1 hete progok a teman es azt kell mondjam, - akarmilyen hulyen is hangzik - de az LG fele is kacsintgantni… nekem csak 55-os johet szoba es hat ebben a meretben eleg keves a jo LED-es tv (nem edge LED mert ha mar ennyit edok erte akkor legyen local dimming-es)
    Szoval LG LE8500 ill az LX9500 itt hollandiaban mar akcios mert kijott az uj szeria (ami 3D-ben nagyon eros)
    Persze van meg a Sharpnak is ilyen TV-je de az sem eletben nem tetszett sem a tesztek nem irtak jokat rola.
    Ha teged nem zavar az edge LED akkor lenyegesen nagyonn a valasztek. Philips-et ill Sony-t nem javaslom. Sonyra kaptam volna kedvezmenyt, de egyaltalan nem volt annyira jo kepe mint a lenyegesen olcsobb Samsungnak az olcsobb Sony-k meg nem jottek be hiaba probaltuk allitgatni az eladoval. A Philips szerintem meg ugy rossza ahogy van. Lassu menu, rossz kezelhetoseg a kepe sem kiemelkedo mindamellett draga. Az egyetlen dolog ami tetszett az az Amilight.

    Penztarcatol fuggoen:
    Full LED: LG55LE8500 vagy LX9500,
    Edge LED: Samsung 55C6000 vagy 6700 esetleg az uj D6500

    Ha van ra penz akkor meg:
    Full LED: LG 55W770, 55W950
    Edge LED: 55C8700 esetleg C7700 vagy az uj D8000 (ez nagyon fasza csak edge LED-hez kepest pofatlanul draga)

Aktív témák