Hirdetés

Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz JoeYi #21151 üzenetére

    Nem adatlapokat szoktam olvasni, ezt pontosan tudod rólam. Megnéztem a kínálatot közelről Samsung sajtótájékoztatón, termékbemutatón, több márkaboltban és szaküzletben. Amit lehetett hirtelen, állítgattam rajtuk és arra jutottam, 6500 alattit tesztelni sem vagyok hajlandó, annyira bántott a képminősége a 6030-nak és a 6100-nak is. Mivel sok éve tévék tesztelésével (is) foglalkozom, hamarabb, könnyebben észreveszem az apró különbségeket, hibákat is, mint az átlagfelhasználók.
    Alaposan megválogatom, milyen készülék tesztelését vállalom el. Eszemben sincs hetekig szívatni magam valami vacakkal. Félre ne érts, nem minősíteni akarom ezzel a Samsung olcsóbb tévéit.
    Igazából semelyik 6-os sorozatúval nem vagyok kibékülve. Utoljára a C650 tetszett, szomszédomnak az van és mindig rácsodálkozom, amikor átmegyek hozzá.

    Regger sem ma kezdte nézegetni a tévéket, nem véletlen, hogy egyezik a véleményünk.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Aktív témák