Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz King Unique #7971 üzenetére

    Azért vettem ezt, mert csak pár hónapja van usb3 as lapom. És akkor még nem gondoltam hogy lesz, na meg a laptophoz vettem főleg, azon meg nincs usb3, és nincs lóvém lecserélni, meg nem is izgat annyira.
    Másik meg, hogy itt árulta aprón egy csóka, és csak ilyen volt, na meg 10K val olcsóbb volt mint a boltban, szóval úgy véltem hogy jó vétel.

    Nekem azt tanították valamikor, hogy nem jó a winyónak ha ki be kapcsolgatod, mert a csapágyazás csak az üzemi fordulaton kap megfelelő kenést, és a ki-be kapcsolgatáskor fém a fémmel érintkezik, és ettől egyre amortizálódik a holmi.
    Most pl sorozatot nézek róla, meg közbe beszélgetek msn en, és pause-t kap a film néha, és mindig leáll a winyó, mikor folytatni akarom a filmet, akkor meg várnom kell mire elindúl, plusz a tömörítés miatt a kép is szét esik kicsit.. szerintem elég idegesítő.. meg igazából zenéim miatt vettem, azokat is ha hallgatom, egy egy szám lejár, indítani akarok egy másikat, megint várni kell mire életrekel az explorer.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák