Hirdetés

Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Trihorn #21013 üzenetére

    Szia mindenki!

    (#21006) drunk A cuccait én vettem át a kiscsákónak.
    Elnézést mindenkitől, nem tudtam, hogy kivel mit beszélt le :( :W
    Én mondtam neki egy komplett egységárat és rábólintott...én (marha) már boltoltam vele egyszer itt helyben..
    Tudom tudom, miért is a második esély...gondoltam átveszem a cuccait letesztelem és oks.
    Nos kevés időm volt ezért csak összeröffentettem a gépét, ment, meglestem nagyjából mindent...mondom oks, hiba nem volt nagy baj nem lehet... :U

    (#21013) Trihorn ne aggódj, az alaplapját nem vettem át, ugyanis szélvihar járt a 775-ös foglalatban...emiatt Te se bánkódj :(

    Viszont én állatkirály a ramokat nem vettem rendesen szemügyre, csak itthon....lestem is rá nagyokat kb így :Y :Y
    Egyébként a ramok csodával határos módon működnek, de nekem így nem kell...gondolom érthető, hogy miért.
    Természetesen a pénzemet megint nem fogom azonnal látni, megint csak ígérgetés...az első számúnál vártam rá jó pár napot, most nem várok csak holnapig.
    De abban rendőrségi feljelentéstől kezdve minden lesz amennyiben nem jelentkezik a megbeszéltek alapján a megbeszélt összeggel a kezében....

    Írhattam volna az akikkel jó vigyázni üzletelés során topikban is ezeket a gondolatok, csak láttam, hogy Ti ketten ide írtatok, ezért én is...emiatt is elnézést mindenkitől!

    ...

Aktív témák