Hirdetés

Aktív témák

  • krystman

    őstag

    Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy okozhate alaplap olyan hibát, hogy pl.a játékok szinte mindegyike szaggat, vagy ricegősen mennek? És felbontástól, és beállítástól függően szinte így mennek. Tegnap láttam a Deus Ex-et ismerősömnél, i7 920 és egy 6870-en, és reccenés nélkül ment a játék, csak lestem, 1920x1200-ban. Még én nekem 5850 és Phenom X4 840-el, össze vissza szaggat a játék és csak 1680x1050-be, mert ekkorát bír max a monitorom. Azt tudom, hogy a két gép közt van különbség, főleg prociba. De, ekkora lenne? Hisz azért a 5850 annyival nem gyengébb a 6870-től, hogy ennyire nagy legyen a különbség. Az X4 840 3200mhz-en, meg megint nem tudom elhinni, hogy annyira gyenge lenne, hogy szaggatva mennyen ez a játék. De fura, mert volt olyan hibám is, hogy menet közben, totál eltűnt a másik winyóm a rendszer alól, és csak újraindítás után jött vissza. És valami oknál fogva, eléggé lomhának is találom a rendszert. És akárhogy telepítem újra, akkor is. Próbáltam már a hozzávaló chipszet drivert is, de nekem attól még lassabbnak tűnt a gép. Amúgy egy ECS 780GM-A lap van, 4x1GB RAM-al, és X4 840 3.2GHz-en, 5850-el. Ennek úgy gondolom 1680x1050-be vinni kéne mindent mint a vaj.

Aktív témák