Hirdetés

Aktív témák

  • vasgyuszi

    csendes tag

    válasz peti_s #20720 üzenetére

    Most egyelore tele van a fejem :)
    Tegnap óta annyit olvastam a témábam, hogy már a tököm se tudja, hogy milyen lesz.
    a vége az lesz, hogy mi a rákért nyúljak hozzá, ha egyébként muködik, teszi a dolgát...
    Még mindig kacsintgatok a Q9550s-sel, mert több helyen írták róla, hogy az alacsonyabb fogyasztás a csekélyebb melegedést is magában hordozza. Nekem ezt hatványozottan szem elott kell tartanom.

    Megnéztem a számítógépgyártó oldalát, és az én házamba símán beszerelik pl az E8600-ast is. Nekem a normál nagyságú alu-bordák vannak a ház teljes oldalán. van egy brutál-bordázott :DD verzió is, de az már tényleg jóval drágább lett volna.

    @lala42: o inkább iwiw-ezik, a régi cimbijeit nézegeti, kinem mennyi- és milyen gyerek(ei) van(nak), meg ilyesmi. Ja, a lényeg: külön brózert használunk :) ... Meg külön desktop-ot is. A user-különválasztás már durva lett volna, mert azért még egy ágyban akarok vele aludni :D
    Bár megcsináltam a profilt, de nem éri meg az ide-ode lépkedés, meg amúgy is túl sok eroforrást vesz el.

    vasgyuszi

Aktív témák