Hirdetés

Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    sziasztok
    ide is beirom remélem tudtok segiteni :)

    most vettem egy giga p35 ds3at rev2.1.
    és máris bosszuságot okozott ;]

    biosban való járkálásom során kétszer is előfordult h miután beálitottam (nem is tuningoltam még) a megadott dolgot nevezetesen boot sorrend meg piszkálgatam pár dolgot egy nagyon hosszú el nem múló sipolással adta tudtomra a lap h valami nem stimmel :(((
    kérdés sztetek milehetett a gondja kivettem az elemet vissza aztán másodjára is produkálta kb annyit variáltam, h boot sorrend meg minimális beállitás változtatások

    a lap könyve ezt irja
    continuous long beeps:graphics card not inserted properly
    ezmiez?? nem tudok angolul valaki megtenné h elmondja mit jelent nem akpott áramot a vga vagy mijacsöcs :((

    másodjjára mikor produkálta akkor meg miután megnyomtam a dvd meghajto gombját kikértem a cd t egyből elhallgatott

    aztán hiába álliottam be bootba cd t elsőre nem volt hajlandó pörögni
    végül ezeket mind megoldottam de nagyon aggodom milesz tuningnál elvielg azé vettem h stabil lapom legyen erre nesze neked
    sztetek milehet a gond?
    (ides vinyon van a rendszer és ides az iro is +2sata vinyo)

    de ez a kisebbik a bajom valaki homályositson már fel akinek uilyen lapja van, h az automatikus venti fordulat szabályozást, amit a lap csinál mi alapján dönti el, h mennyit pörögjön
    965p ds3am volt azis tudta uezt, de az ha 40fok alatt/körül volt a procim akkor 600-700 kötrül pörgette a ventit ezmeg 37fokos proci melett 1500-1700on bőgeti :(((

    ötletek mit kezdjek vele?
    nagyon idegesít, ráadásul tök felesleg nem beszélve arról, h hangos

    thx a segítséget :R

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Aktív témák